Volkswagen Golf 8 - jazda próbna

Volkswagen Golf 8Zapraszamy do poznania bliżej nowej odsłony jednego z najpopularniejszych samochodów kompaktowych w historii motoryzacji – Volkswagena Golfa 8 generacji.

Nowa wersja nawiązuje stylistycznie do swojego poprzednika. Obniżona linia pokrywy silnika wraz z nisko osadzonymi reflektorami podkreślają dynamikę auta. W standardzie znajdziemy tu nie tylko światła do jazdy dziennej w technologii LED, ale również reflektory wykonane w tej samej technologii. Mamy także możliwość doposażyć swój samochód w dobrze znane już reflektory IQ.Light LED Matrix dostosowujące się do każdych warunków jakie mogą nas spotkać na drodze.

Wnętrze samochodu nadal pozostało przestronne. Jest praktycznie tyle samo miejsca co we wcześniejszej wersji Golfa.

Volkswagen Golf 8Zmianie uległa znacząco stylizacja wnętrza. Obecnie nawiązuje do modelu Premium jakim jest Touareg. Nowoczesne i w pełni cyfrowe zegary Active Info Display, będące standardowym wyposażeniem, w połączeniu z dużym dotykowym ekranem radia/nawigacji pozwalają na personalizację zgodnie z potrzebą kierowcy. Pozwoliło to również na zminimalizowanie ilości przełączników i klawiszy do niezbędnego minimum.

Do napędu nowego Golfa przygotowywana jest cała gama silników. Obejmuje ona zakres od 1 litrowych silników trzycylindrowych, przez hybrydy typu Plug-IN, jednostki diesel-a z podwójnym katalizatorem SCR (co czyni je jednymi z najczystszych na rynku), aż po najmocniejsze wersje ponad 300 konne zestawione z napędem 4Motion. Po raz pierwszy pojawi się również silnik w technologii Mild Hybrid.


Dostępne w ofercie modele Volkswagen GOLF. Kliknij tutaj, żeby sprawdzić

Zapraszamy do zapoznania się z nowym Volkswagenem Golf 8 generacji na żywo podczas jazdy testowej.

Jazdy próbne są dostępne w lokalizacji:

Zimny Auto, Autoryzowany Dealer i Serwis Volkswagen

Adres: ul. Wojska Polskiego 102, 97-300 Piotrków Tryb.

Godziny pracy:

pn. - pt.: 8.00 - 19.00

sobota: 8.00 - 15.00

Dziękujemy i zapraszamy!

 


Prosimy o uzupełnienie formularza z podaniem proponowanego dnia i godziny umówienia jazdy próbnej.


Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!