Pakiety serwisowe

Zapraszamy do skorzystania z pakietów serwisowych.

Skorzystanie z pakietów pozwala uzyskać korzystniejszy koszt serwisu samochodu i ewentualnych napraw. Wysokie standardy obsługi stanowią gwarancję profesjonalnej i pewnej naprawy samochodu.

Zalety Pakietu:

 • Wygoda

Zyskują Państwo pewność i komfort dzięki bezgotówkowym przeglądom w Autoryzowanych Serwisach sieci VGP na terenie całego kraju.

 • Pełna przewidywalność kosztów utrzymania samochodu

Dzięki Pakietowi Przeglądów Serwisowych mają Państwo pełną kontrolę i przewidywalność kosztów serwisowania pojazdu.

 • Gwarancja niezmienności ceny

Ewentualne wahania cen w trakcie użytkowania przez Państwa pojazdu nie wpływają w żaden sposób na cenę zakupionego pakietu.

 • Wpływ na wartość samochodu
 • Dzięki pełnej, udokumentowanej historii samochodu w autoryzowanych serwisach Volkswagen, jego wartość na rynku samochodów używanych będzie wyższa, a dzięki temu odsprzedaż auta bezproblemowa.


Volkswagen Osobowe Volkswagen Samochody Dostawcze ŠkodaSamochody marki Volkswagen

Pakiet Przeglądów Serwisowych dla używanych samochodów (do 7 lat) marki Volkswagen umożliwia zaplanowanie kosztów serwisowania samochodu w przyszłości.

Zakres pakietu przeglądów serwisowych

Obowiązkowe przeglądy okresowe samochodu w wydłużonym okresie wykonywane wg wskaźnika okresów między międzyobsługowych (Long Life) wraz z materiałami eksploatacyjnymi w Autoryzowanych Stacjach Obsługi danej marki – zgodnie z instrukcją obsługi pojazdu.

Materiały eksploatacyjne:

Olej zgodny ze specyfikacją danej marki, filtr oleju, olej przekładniowy do skrzyni DSG , filtr p/pyłkowy, filtr paliwa, filtr powietrza, podkładka korka oleju, płyn hamulcowy, świece zapłonowe.


Kompleksowa oferta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługi kompleksowe, świadczone na najwyższym poziomie. Nabywając Pakiet Przeglądów Serwisowych „Used Cars” nie muszą się już Państwo troszczyć o planowanie wydatków na przeglądy w trakcie użytkowania samochodu.

Informacje dodatkowe:

 • Promocja przeznaczona jest dla samochodów używanych.
 • Jako samochód używany rozumiemy samochód, który w momencie wykupienia Pakietu Przeglądów Serwisowych jest nie starszy niż 7 lat liczone od daty pierwszej rejestracji.
 • Szczegóły dotyczące oferty dostępne u handlowców. W przypadku pytań o możliwość skorzystania, ceny i zakresu prac objętych pakietem prosimy o kontakt.

Samochody marki Škoda

Pakiet Przeglądów Serwisowych dla samochodów marki Škoda

Materiały eksploatacyjne:

olej zgodny ze specyfikacją danej marki, filtr oleju, olej przekładniowy do skrzyni DSG , filtr p/pyłkowy, filtr paliwa, filtr powietrza, podkładka korka oleju, płyn hamulcowy, świece zapłonowe


Szczegóły oferty:

 • Promocja przeznaczona jest dla samochodów używanych.
 • Jako samochód używany rozumiemy samochód, który w momencie wykupienia Pakietu Przeglądów Serwisowych jest nie starszy niż 7 lat liczone od daty pierwszej rejestracji.
 • Promocja dotyczy tylko wybranych modeli i dotyczy wszystkich wersji wyposażenia, rodzajów nadwozia oraz silników.
 • Szczegóły dotyczące oferty dostępne u handlowców. W przypadku pytań o możliwość skorzystania, ceny i zakresu prac objętych pakietem prosimy o kontakt.

Škoda - pakiety premium care (PDF)


Volkswagen Samochody Dostawcze

Pakiet Przeglądów Serwisowych dla aut marki Volkswagen Samochody Dostawcze

5 lat pewności i oszczędzania!
Tylko teraz przy zakupie nowego dostawczego Volkswagena, skorzystasz z serwisu przez 5 lat w niezmiennej cenie, dzięki Pakietowi Przeglądów!

Dlaczego warto skorzystać z naszych Pakietów Przeglądów?

Kompleksowa opieka
Wszystkie regularne przeglądy, które Twój pojazd będzie potrzebował przez kolejne 5 lat, są zawarte w jednym pakiecie. To oznacza oszczędności na kluczowych przeglądach, a także dostęp do specjalistycznej obsługi samochodów dostawczych Volkswagen.

5 lat spokoju
Z naszym Pakietem Przeglądów zyskujesz 5-letnią pewność, że niezależnie od zmian cen, Twoje przeglądy pozostaną w stałej cenie. To gwarancja spokoju dla Ciebie i Twojego biznesu.

Koszt Pakietu Przeglądów wynosi już od 1500 zł netto/rok, a oszczędności przez 5 lat mogą osiągnąć nawet do 22 990 zł netto!

Bezproblemowa płatność
Za nasz Pakiet Przeglądów płacisz tylko raz, z góry, na 5 lat. Ta wyjątkowa oferta jest dostępna tylko przy zakupie nowego samochodu dostawczego Volkswagen.

Wybierz spokój i pewność z Volkswagen Zimny Auto!


Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!