Wsparcie w nagłych sytuacjach

Wsparcie w nagłych wypadkach.

Nagłe wypadki oraz awarie samochodowe są jednym z najbardziej nieprzewidywalnych i stresujących zdarzeń, jakie mogą się przytrafić kierowcy. Czy jesteś na to przygotowany?

Jeśli zdarzy się nieprzewidziana sytuacja związana z Twoim samochodem skontaktuj się z naszą infolinią, aby uzyskać dodatkowe wsparcie i informacje, które pozwala rozwiązać zaistniały problem.

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc kiedy najbardziej tego potrzebujesz!

Nasze wsparcie w skrócie:
  • Natychmiastowa informacja: Nasza infolinia działa 7 dni w tygodniu. Gdy tylko do nas zadzwonisz, uzyskasz informacje o działaniach jakie powinny zostać przez Ciebie podjęte.
  • Jeśli Twój pojazd jest unieruchomiony, pomożemy w organizacji jego przewózu do naszego najbliższego serwisu.
  • W sposób optymalny uzgodnimy z Tobą możliwość naprawy Twojego samochodu w dogodnym dla Ciebie terminie.
  • Gdy zdecydujesz się na naprawę w naszej firmie możesz liczyć na pojazd zastępczy.
  • Wsparcie dotyczące rozliczeń z ubezpieczycielem. Nie musisz tracić czasu na komunikację z firmą ubezpieczeniową – gdy przekażesz nam upoważnienie, będziemy Cię reprezentować przy naprawach bezgotówkowych.

Nieprzewidziane sytuacje

Dlaczego warto wybrać naszą pomoc?

Ikona 1
Bogate Doświadczenie: Zimny Auto działa na rynku już ponad 50 lat, co świadczy o naszym bogatym doświadczeniu i zaufaniu klientów. Możesz polegać na naszej wiedzy i umiejętnościach.
Ikona 2
Autoryzowani Dealerzy: Jesteśmy autoryzowanymi dealerami marek Skoda, SEAT, Cupra oraz Volkswagen Samochody Osobowe i Dostawcze, co oznacza, że oferujemy szeroki wybór samochodów nowych i używanych z gwarancją jakości.
Ikona 3
Nowoczesne Technologie: Nasze autoryzowane serwisy wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt, co gwarantuje, że Twoje auto będzie naprawiane z użyciem najlepszych dostępnych narzędzi i technologii.
Ikona 4
Kompleksowe Usługi: Nie tylko naprawiamy samochody, ale również oferujemy profesjonalne doradztwo przy zakupie, finansowaniu, oraz ubezpieczeniach komunikacyjnych. Jesteśmy jednym miejscem, gdzie możesz załatwić wszystkie potrzeby związane z samochodem.
Ikona 4
Naprawy Wszystkich Marek: Nasze centrum napraw blacharsko-lakierniczych obsługuje samochody wszystkich marek, dzięki czemu niezależnie od tego, jakiej marki jest Twój pojazd, możemy go naprawić i przywrócić mu pierwotny blask.
Ikona 4
Umowy o współpracy z wszystkimi dużymi firmami ubezpieczeniowymi. Dzięki ciągłej współpracy mamy możliwość szybkiej obsługi zgłoszeń dotyczących napraw samochodowych.

Te zalety sprawiają, że Zimny Auto to miejsce, gdzie znajdziesz kompleksowe rozwiązania dla swojego samochodu, niezależnie od sytuacji w jakiej się znalazłeś.

Jak korzystać z naszej usługi?

Jeżeli znajdziesz się w sytuacji wymagającej natychmiastowej pomocy, wykonaj następujące kroki:

  • Zadbaj o bezpieczeństwo – jeżeli to możliwe, ustaw samochód w bezpiecznym miejscu i załóż kamizelkę odblaskową oraz wystaw trójkąt ostrzegawczy.
  • Zadzwoń na naszą infolinię.
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami naszego konsultanta.

Nie pozwól, aby niespodziewany wypadek zakłócił Twój dzień. Dzięki naszej pomocy wrócisz na drogę w krótkim czasie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, skontaktuj się z nami!

Dokumenty do pobrania:
Pomoc Zimny Auto

Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!