Wyprzedaż rocznika 2023 - korzyści do 85 000 zł brutto!

Zamów teraz i zyskaj!

Od ponad siedmiu dekad kampery Volkswagena są synonimem wolności, przygody i niezapomnianych podróży. Te ikoniczne pojazdy zdobyły serca globtroterów i miłośników podróży na całym świecie. Jeśli marzysz o odkrywaniu nowych miejsc i przeżywaniu niezwykłych przygód, wejdź do świata kamperów Volkswagena.

Samochody dostępne od ręki
z korzyściami do 85 000 zł brutto!

Szczegóły u doradców handlowych. Ilość samochodów ograniczona.

Kampery Volkswagena to idealny wybór dla tych, którzy cenią niezależność i pragną odkrywać świat na własnych warunkach. Dołącz do grona szczęśliwych właścicieli kamperów Volkswagena i ciesz się pełną wolnością podróży!

Nieskrępowana wolność

California 6.1 to idealny wybór na przejażdżkę poza miejski zgiełk. Idealne rozwiązanie, gdy chcesz poznawać nowe miejsca, a jednocześnie zawsze się czuć jak w domu. Dzięki wygodnemu wnętrzu i przemyślanym detalom każdy wyjazd zamienia się w niezapomnianą przygodę. Ciesz się niezależnością i podróżuj, gdzie chcesz. Ze wszystkim, czego potrzebujesz. Volkswagen California 6.1 sprawdzi się też w miejskim środowisku. Dzięki kompaktowym rozmiarom prowadzi się niczym samochód osobowy.

Volkswagen California to legenda, która na swoje uznanie zapracowała przede wszystkim przemyślanym designem i umiejętnością maksymalnego wykorzystania przestrzeni. Cechą charakterystyczną jest zintegrowane miejsce do spania z podnoszonym dachem. Uzupełnieniem funkcjonalności są składane krzesła schowane w pokrywie bagażnika oraz składany stół zamontowany na drzwiach przesuwnych.

Wolność w stylu Grand

Od wielu generacji California to synonim wolności, która umożliwia bycie u siebie w trakcie odwiedzin najpiękniejszych miejsc. Z kolei dzięki Grand Californii wolność ta jest jeszcze większa. A to dlatego, że nasz kamper na bazie Craftera jest stworzony do dłuższych tras i indywidualnych podróży. Oba warianty tego modelu oferują ponadprzeciętny komfort jazdy, są wysokiej jakości oraz wyposażone są w kompletną łazienkę, kuchnię, łóżko w tyle pojazdu oraz nastrojowe oświetlenie – aby każdy mógł delektować się swoim urlopem w każdym zakątku ziemi.

Grand California 600 ma idealne rozmiary na niezapomniany, długi urlop rodzinny. Jej 6 m długości i 2,97 m wysokości sprawi, że jest to samochód wystarczająco kompaktowy na małe kempingi, ale też wystarczająco duży dla 4-osobowej rodziny z dwójką dzieci. Przyczynia się do tego górne łóżko dla dzieci.

Daj się ponieść marzeniom, odkrywaj nowe miejsca i w tych najpiękniejszych zatrzymuj się spontanicznie. Grand California 680 pozwala na kształtowanie podróży według swojego uznania. Nasz kamper o długości 6,8 m ma na pokładzie wszystko to, co jest do tego potrzebne – wystarczającą ilość miejsca, by spędzić niezapomniane chwile.

w drodze jak w domu!

Biwakuj, gdzie chcesz i kiedy masz na to ochotę. Dzięki Caddy California masz taką możliwość. Łóżko w samochodzie w wersji 5-osobowej jest wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Nowe standardowe rozwiązania obejmują siatki okienne, praktyczne kieszenie schowki oraz składany stół z dwoma składanymi krzesłami.

Po raz pierwszy w Caddy California pojawia się też minikuchnia. Innym dodatkiem dostępnym jako opcja jest doczepiany do tylnej części samochodu namiot wyposażony w pompowany stelaż. Wszystkie te cechy zmieniają Caddy California w mały wakacyjny apartament na kołach.


Wypełnij formularz kontaktowy dotyczący Nowego Volkswagena California 6.1 lub Grand California, a niezwłocznie do Ciebie oddzwonimy


Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!WLTP

Prognozowany zasięg dla cykli na stanowisku kontrolnym według Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedure (WLTP). Informacje na temat emisji CO2 oraz dane dotyczące zużycia energii dostępne na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/wltp.html

Wybrane elementy wyposażenia mogą być dodatkowo płatne w zależności od wybranej opcji. Szczegóły dostępne u handlowców.