Samochody Škoda dostępne na placu

Poszukujesz samochodu dostępnego od ręki? Sprawdź naszą ofertę i zobacz samochody jakie możesz odebrać bez oczekiwania na produkcję.

Samochody marki Škoda z rocznika 2022 teraz do kupienia z wykorzystaniem atrakcyjnych form finansowania.

Pamiętaj, że jeśli Twój obecny samochód jest wieku do 10 lat, ma przebieg do 200 tys. km i pochodzi z polskiego salonu, możemy odkupić go od Ciebie. Sprawdź jak wygląda proces odkupowy tutaj.*

Dodatkowo razem z nowym samochodem możesz zakupić akcesoria do niego dostępne w sklepie akcesoria.zimny.com.pl. Sprawdź.

Chcesz otrzymać indywidualną ofertę? Wyślij do nas formularz kontaktowy wraz z informacjami jakiego samochodu poszukujesz.

Jeśli jednak wśród dostępnych samochodów nie ma konfiguracji, która Cię interesuje, skontaktuj się z nami. Sprawdzimy możliwości produkcji i przybliżony czas oczekiwania.

* ostateczna decyzja dotycząc odkupu danego samochodu podejmowana jest po jego weryfikacji przez handlowca.

Formularz kontaktowy

Page Heading Secondary Text


ŠKODA Fabia

lista dostępnych samochodów

zobacz

ŠKODA Octavia

lista dostępnych samochodów

zobacz

ŠKODA Kamiq

lista dostępnych samochodów

zobacz

ŠKODA Scala

lista dostępnych samochodów

zobacz

ŠKODA Karoq

lista dostępnych samochodów

zobacz

ŠKODA Kodiaq

lista dostępnych samochodów

zobacz

ŠKODA Superb

lista dostępnych samochodów

zobacz


Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!


o nas

Grupa Zimny Auto na łódzkim rynku działa już ponad 50 lat. Historia firmy rozpoczęła się w 1973 roku od powstania warsztatu specjalizującego się w naprawie samochodów marki Skoda. W 1991 roku, jako jedni z pierwszych w kraju zaczęliśmy importować Skody bezpośrednio z Czechosłowacji. 4 lata później staliśmy się autoryzowanym Dealerem. W międzyczasie w 1993 roku podpisaliśmy umowę na sprzedaż samochodów marki Volkswagen w Piotrkowie Trybunalskim. Przez te wszystkie lata firma przekształciła się z małego rodzinnego zakładu w przedsiębiorstwo mające kilka oddziałów i zatrudniające kilkaset osób. 

Jesteśmy dealerem marek Skoda, SEAT, Cupra, Volkswagen Samochody Osobowe i Dostawcze. Nasze autoryzowane salony i serwisy znajdują się w Łodzi i Piotrkowie Trybunalskim. Posiadamy także salony samochodów używanych, które znajdują się w Łodzi i Tomaszowie Mazowieckim. 

Oferujemy naszym Klientom profesjonalne doradztwo przy zakupie samochodów nowych i używanych, dodatkowo pomagamy w wyborze odpowiedniej formy finansowania, proponujemy najkorzystniejsze warunki ubezpieczeń komunikacyjnych oraz odkupujemy samochody używane. 

W naszych autoryzowanych serwisach Skoda, SEAT, Cupra i Volkswagen świadczymy kompleksowe usługi naprawcze, dysponujemy także pogwarancyjnym nieautoryzowanym serwisem samochodów z grupy VW. Natomiast w naszym centrum napraw blacharsko-lakierniczym dokonujemy napraw samochodów wszystkich marek. 

Wieloletnie doświadczenie w motoryzacji potwierdza, że zadowolenie Klientów jest dla nas sprawą priorytetową. Dlatego od zawsze dokładaliśmy wszelkich starań aby nasza kadra była kompetentna i wykwalifikowana, a świadczone przez nas usługi były wykonywane na jak najwyższym poziomie.