To jest nowy Amarok!

Sprawdź naszą wakacyjną promocję!

Synonim Mocy i Wszechstronności

Volkswagen Amarok, to imponujący pojazd, który zdobył sobie uznanie w światowej motoryzacji jako solidny i wszechstronny samochód terenowy. Jego imponujący design w połączeniu z zaawansowaną technologią oraz wydajnymi silnikami sprawia, że jest to idealna propozycja zarówno dla miłośników off-roadu, jak i dla osób szukających niezawodnego partnera do codziennej jazdy.

Tel.: 723 333 901 Wiadomość e-mail Formularz kontaktowy Dostępne samochody

Jego imponujące zdolności terenowe opierają się na zaawansowanym systemie napędu na cztery koła oraz różnych trybach jazdy, które pozwalają dostosować zachowanie pojazdu do różnych warunków terenowych. Dodatkowo, imponujący udźwig i mocne silniki czynią z Amaroka solidnego partnera do przewozu ładunków, zarówno na budowie, jak i podczas codziennych zadań.

Nowy Amarok plener

Nowy Amarok wnętrze

Amarok na Nowym Poziomie

Amarok wyróżnia się nie tylko swoją potężną sylwetką, ale również wysoką jakością wykonania wnętrza. Przestronne i komfortowe kabiny oferują liczne udogodnienia dla kierowcy i pasażerów, zapewniając przyjemność z jazdy nawet na dłuższych trasach. Zaawansowany system multimedialny, nowoczesne asystenty kierowcy oraz liczne opcje personalizacji sprawiają, że Amarok spełnia oczekiwania zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki.

Jego imponujące zdolności terenowe opierają się na zaawansowanym systemie napędu na cztery koła oraz różnych trybach jazdy, które pozwalają dostosować zachowanie pojazdu do różnych warunków terenowych. Dodatkowo, imponujący udźwig i mocne silniki czynią z Amaroka solidnego partnera do przewozu ładunków, zarówno na budowie, jak i podczas codziennych zadań. To wszechstronne połączenie komfortu, wydajności i niezawodności czyni z VW Amarok popularny wybór w segmencie pojazdów terenowych i pickupów.

Page Heading Secondary Text


Volkswagen Amarok

lista dostępnych samochodów

zobacz


Wypełnij formularz kontaktowy dotyczący promocji, a niezwłocznie do Ciebie oddzwonimy

Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!