Programy 4Service i ProService

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROGRAMÓW SERWISOWYCH DLA SAMOCHODÓW MAREK ŠKODA, SEAT, CUPRA, I VOLKSWAGEN

Skorzystanie z programów pozwala uzyskać korzystniejszy koszt serwisu samochodów i ewentualnych napraw. Wysokie standardy obsługi stanowią gwarancję profesjonalnej i pewnej naprawy samochodu.

Dodatkowo, dzięki pełnej, udokumentowanej historii samochodu w autoryzowanych serwisach marek Škoda, SEAT, Cupra i Volkswagen, jego wartość na rynku samochodów używanych będzie wyższa, a dzięki temu odsprzedaż auta stanie się bezproblemowa.Programy Serwisowe 4Service dla marek Skoda, SEAT, Cupra i ProService dla Volkswagen Samochody Dostawcze

Odkryj wyjątkowe rabaty na części i usługi dla Twojego pojazdu, które rosną wraz z jego wiekiem. Skorzystaj z profesjonalnej obsługi serwisowej w autoryzowanych serwisach, dzięki programom 4Service i ProService.

  • Odkryj wyjątkowe rabaty: Rozpocznij swoją podróż z nami i zyskaj dostęp do ekskluzywnych ofert. Nasze rabaty na części zamienne i usługi serwisowe są zaprojektowane tak, aby nagradzać długoterminowych właścicieli pojazdów, oferując większe oszczędności w miarę starzenia się ich samochodu.
  • Części i usługi, które rosną w wartości: Im starszy Twój pojazd, tym większe rabaty możesz otrzymać. To nasz sposób, aby docenić Twoją lojalność i pomóc w utrzymaniu Twojego pojazdu w optymalnym stanie przez długie lata.
  • Skorzystaj z profesjonalnej obsługi serwisowej: Nasze autoryzowane serwisy to miejsca, gdzie doświadczeni mechanicy, wykorzystujący najnowocześniejsze narzędzia diagnostyczne, dbają o każdy szczegół. Zaufaj ekspertom, którzy znają Twój pojazd lepiej niż ktokolwiek inny.
  • Programy 4Service i ProService: Zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej wygody i oszczędności dla właścicieli pojazdów. Niezależnie od tego, czy korzystasz z 4Service dla swojego osobistego samochodu, czy ProService dla pojazdu dostawczego, nasze programy serwisowe gwarantują dostęp do specjalnych ofert i priorytetową obsługę.

Każdy z tych punktów podkreśla kluczowe korzyści wynikające z korzystania z programów serwisowych oferowanych przez nasze autoryzowane serwisy, podkreślając nasze zaangażowanie w oferowanie wartości dodanej i wyjątkowej obsługi naszym Klientom.

4Service

Rabaty w zależności od wieku pojazdu
Wiek pojazdu Rabat na wybrane części oryginalne Rabat na wybrane usługi
4 lata 10% 20%
5-6 lat 15% 25%
Powyżej 6 lat 20% 30%

ProService

Rabaty w zależności od wieku pojazdu
Wiek pojazdu Rekomendowany rabat na części Rekomendowana roboczogodzina serwisu
3-4 lata 10% Stawka w zależności od oferty serwisu
5-6 lat 15% Do 250 zł/netto
Powyżej 7 lat 20% Do 250 zł/netto

Program 4Service dla samochodów osobowych i ProService dla samochodów dostawczych oferuje dostosowane rabaty i warunki. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o szczegółach oferty.

Formularz kontaktowy

Program "Happy Hours"

Są takie godziny, w których nasza oferta jest szczególnie atrakcyjna! Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej promocji w serwisach Zimny Auto!

Zaplanuj swoją wizytę w naszym autoryzowanym serwisie w Łodzi na ulicy Rzgowskiej w godzinach 06:00 – 07:30 lub w godzinach 18:30 – 20:00, a otrzymasz dodatkowo 10% rabatu na usługę.

Wizytę zarezerwujesz pod numerem telefonu 42 646 55 66 lub osobiście, w naszej placówce przy ul. Rzgowskiej 142/146 na hasło „Happy Hours”*.

* Oferta nie łączy się z innymi rabatami oraz promocjami Skoda oraz Zimny Auto. Rabat nie jest obligatoryjny, przyznawany przez doradcę serwisowego po podaniu hasła Happy Hours podczas zgłoszenia do serwisu.


SERWIS UKŁADU OLEJOWEGO Tunap

Zależy Ci na długiej i bezawaryjnej pracy silnika w Twoim samochodzie?

Negatywnie na sprawność i trwałość silnika wpływają wysokie temperatury eksploatacyjne, zmniejszanie wydajności układu chłodzenia, wydłużające się okresy między zmianami oleju. Nieustające procesy cieplne i utleniające przyczyniają się do zagęszczania oleju, zatrzymywania ciepła i tworzenia depozytów w układzie olejowym.

To wszystko może utrudniać prawidłowe funkcjonowanie pierścieni tłokowych, co wpływa na nieprawidłową pracę silnika, zwiększenie spalania, zwiększoną emisję spalin, a także zużycie oleju.

Zachęcamy do skorzystania z usługi czyszczenia układu olejowego dedykowanym, profesjonalnym preparatem Tunap. Proces jest uzupełnieniem standardowej usługi wymiany oleju w silniku.

Zastosowanie preparatu Tunap może przynieść następujące korzyści:

  • Usuwa ciężkie depozyty z układu olejowego.
  • Przywraca prawidłowe ciśnienie sprężania poprzez udrożnienie pierścieni.
  • Zmniejsza emisję spalin.
  • Zmniejsza zużycie oleju spowodowane nieprawidłową pracą pierścieni.
  • Przyczynia się do zwiększenia mocy i poprawy parametrów pracy silnika.
  • Bezpieczny dla wszystkich elementów układu olejowego, pomp, elementów gumowych.

Teraz promocyjna cena na usługę: 149 zł

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami!

Kontakt

 


WYPEŁNIJ FORMULARZ I POZNAJ PROGRAMY SERWISOWE DLA SAMOCHODÓW MARKI ŠKODA!

Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!