Zimny Auto - Samochody Używane

Sprawdź naszą wakacyjną promocję!

Niezawodność i Satysfakcja

Grupa Zimny Auto to ponad 50 lat doświadczenia na rynku motoryzacyjnym. Jesteśmy dealerem marek Skoda, SEAT, Cupra, Volkswagen Samochody Osobowe i Dostawcze. Nasze autoryzowane salony i serwisy znajdują się w Łodzi i Piotrkowie Trybunalskim.

Oprócz sprzedaży samochodów nowych oferujemy naszym Klientom możliwość zakupu samochodów używanych, które zostały dokładnie wyselekcjonowane. Podczas weryfikacji dokonywana jest kontrola przebiegu i pochodzenia, co jest gwarancją niezawodności auta.

Pojazdy przechodzą szczegółową weryfikację techniczną realizowaną przez doświadczonych pracowników naszych serwisów. Potwierdzeniem jakości sprzedawanych samochodów jest pisemna gwarancja, dzięki której możecie Państwo czuć się bezpiecznie podczas podróży.

Współpracując bezpośrednio z Volkswagen Financial Services Polska możemy zaproponować wyjątkowo atrakcyjne formy finansowania, dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. W ramach oferty możemy także zaproponować odkup używanego przez Państwa obecnie samochodu na konkurencyjnych zasadach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Staranność w Każdym Detalu

Starannie wybrane pojazdy

Oferujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane, sprawdzone pod względem technicznym, posiadające udokumentowaną historię pojazdy używane. W ramach marki Zimny Auto dostępne są jedynie najwyższej jakości samochody, których nabycie zapewni Państwu pełną satysfakcję.

Zweryfikowany przebieg i pochodzenie

Zapewniamy pełną kontrolę nad przebiegiem i pochodzeniem naszych oferowanych samochodów używanych, co gwarantuje ich niezawodność oraz Państwa zadowolenie.

Zatwierdzony stan techniczny

Zanim nasze samochody trafią do sprzedaży, muszą przejść bardzo długą drogę. Przed wydaniem każde z aut jest wyczerpująco sprawdzane – przechodzi szczegółową, zawierającą aż 117 punktów listę kontrolną. Jest to najlepszy sposób pozwalający nam zagwarantować najwyższą jakość oferowanych przez nas pojazdów.

Starannie przygotowane auta

Dokładna analiza stanu technicznego stanowi kluczowy punkt wyjścia, lecz nie stanowi ona końca naszych działań. Jest to jedynie pierwszy krok w procesie, który prowadzi do zapewnienia doskonałej jakości. Wierzymy, że nasza praca obejmuje znacznie więcej niż tylko ocenę pojazdu - w przypadku konieczności jakiejkolwiek poprawy, gwarantujemy, że zostanie ona przeprowadzona z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Każdy pojazd certyfikowany, przechodzi przez przegląd serwisowy, proces odgrzybiania klimatyzacji oraz wymiany oleju. Naszym celem jest zapewnienie, że każda podróż z naszym używanym samochodem będzie niezapomniana od samego początku.

Jazda testowa

Rozważasz zakup używanego pojazdu, ale nie jesteś pewien, który model wybrać? Zanim podejmiesz decyzję , zachęcamy do wizyty w naszych salonach . U nas masz możliwość osobiście przetestować każdy samochód podczas jazdy próbnej a także omówić wszystkie szczegóły związane z jego zakupem.

Gwarancja

Naszym celem jest zapewnienie nie tylko satysfakcji, ale także doskonałej jakości. Dlatego na każdy pojazd certyfikowany z oferty Zimny Auto udzielamy gwarancji, aby zapewnić naszym Klientom bezpieczeństwo i pewność podczas zakupu używanego samochodu. Nasza gwarancja pozwala na bezproblemowe korzystanie z auta, eliminując wszelkie wątpliwości związane ze stanem technicznym.


Twój Samochód, Twoje Warunki

Dedykowane opcje finansowania

Klienci Zimny Auto mają dostęp do różnorodnych opcji kredytowych i ubezpieczeniowych oferowanych przez Volkswagen Bank. Dzięki temu mogą być pewni, że otrzymują najkorzystniejsze rozwiązania finansowe, dostosowane do ich potrzeb i możliwości.

Zostaw swój samochód w rozliczeniu

Wspieramy naszych klientów nie tylko w sprzedaży, ale także w... odkupie. Jeśli klient rozważa sprzedaż lub wymianę pojazdu na nowszy, możemy wziąć jego dotychczasowy samochód w rozliczeniu. Oferujemy bezpłatną wycenę

Dostosowanie pojazdu do indywidualnych preferencji

Nasi Klienci mają szansę na wyposażenie samochodu w dodatkowe opcje, takie jak opony zimowe, bagażniki dachowe czy akcesoria dostępne w naszym sklepie, a to wszystko w atrakcyjnych cenach.

Ochrona mobilności

W przypadku wystąpienia poważnej awarii, na życzenie klienta dysponujemy pojazdami zastępczymi.


ZIMNY AUTO – samochody Używane oferują:

  • Zabezpieczenie przed nieprzewidzianymi wydatkami po wygaśnięciu fabrycznej gwarancji.
  • Pełna obsługa w autoryzowanych salonach, zapewniająca kompleksowe wsparcie.
  • Proste procedury zgłaszania i rozliczania szkód, aby zapewnić szybką i efektywną obsługę.
  • Profesjonalne naprawy realizowane przez wykwalifikowanych specjalistów w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Volkswagen, SEAT, Škoda, na terenie krajów Unii Europejskiej, Norwegii i Szwajcarii.
  • Wykorzystanie wyłącznie oryginalnych części zamiennych i przestrzeganie technologii producenta, gwarantując jakość i zgodność napraw.


Pełne zabezpieczenie dla Twojego samochodu: Odkryj pakiety ubezpieczeniowe

Diamentowy

Zabezpiecza wszystkie fabrycznie zamontowane części i ich zespoły, z wyjątkiem tych, które nie podlegały fabrycznej gwarancji. Jest to najbardziej kompleksowe ubezpieczenie dostępne dla pojazdów w wieku do 3 lat, których przebieg nie przekracza 90 000 km.

Platynowy

Zapewnia ochronę dla wszystkich mechanizmów, układów elektrycznych i elektronicznych, z wyjątkiem części eksploatacyjnych oraz tych wyłączonych z zasięgu programu. Dostępny dla pojazdów w wieku od 3 do 5 lat, których przebieg nie przekracza 150 000 km, a także dla samochodów młodszych niż 3 lata, których przebieg wynosi ponad 90 000 km.

Złoty

Zapewnia ochronę dla większości podzespołów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych pojazdu. Dostępny dla samochodów o wieku od 5 do 7 lat, których przebieg nie przekracza 150 000 km.Zapraszamy do naszego salonu samochodów używanych

Adresy salonów

Salon Tomaszów Mazowiecki

ul. Ujezdzka 27,
97-200 Tomaszów Mazowiecki
tel. +48 608 511 111
contact.center@zimny.com.pl

Salon Rzgowska

ul. Rzgowska 142/146
93-311 Łódź
tel. +48 608 511 111
contact.center@zimny.com.pl

Salon Piotrków

ul. Wojska Polskiego 102
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. +48 608 511 111
contact.center@zimny.com.pl

Salon Brzezińska

ul. Brzezińska 17
92-103 Łódź
tel. +48 608 511 111
contact.center@zimny.com.pl


Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!