Volkswagen California 6.1

Zapraszamy do kontaktu i zakupu wyjątkowego samochodu marki Volkswagen – California 6.1.

Tel.: 608 511 111 Wiadomość e-mail Formularz kontaktowy

California 6.1 to idealny wybór na przejażdżkę poza miejski zgiełk. Idealne rozwiązanie, gdy chcesz poznawać nowe miejsca, a jednocześnie zawsze się czuć jak w domu. Dzięki wygodnemu wnętrzu i przemyślanym detalom każdy wyjazd zamienia się w niezapomnianą przygodę. Ciesz się niezależnością i podróżuj, gdzie chcesz. Ze wszystkim, czego potrzebujesz. Volkswagen California 6.1 sprawdzi się też w miejskim środowisku. Dzięki kompaktowym rozmiarom oraz łatwości prowadzenia prowadzi się niczym samochód osobowy.


Nowy Volkswagen California 6.1

Nowy Volkswagen California 6.1

Wnętrze Californii 6.1 jest wielofunkcyjne, a przy tym maksymalnie komfortowe. W kabinie znajdziemy kompaktowy zestaw wyposażenia kuchennego, na które składa się zlew, kuchenka i lodówka. Dostępna jest też odpowiednia ilość gniazd USB oraz dodatkowe rolety w oknach, które zapewniają prywatność podczas postoju. Odpoczynek będzie bardzo komfortowy dzięki na nowo zaprojektowanym łóżkom. Cała kabina wyposażona jest też w oświetlenie LED z możliwością regulacji jasności.

Jeśli nie ma dostępnej konfiguracji, której poszukujesz, skontaktuj się z nami. Sprawdzimy na kiedy i w jakiej cenie możemy zamówić dla Ciebie wybranego Volkswagena California 6.1.

Dostępne egzemplarze

W podsufitce, tuż przed kierowcą, pojawił się nowy wyświetlacz pozwalający kontrolować większość funkcji pojazdu na postoju. Stanowi on uzupełnienie dotykowego ekranu o przekątnej 9,2 cala, zamontowanego w kokpicie. Dzięki niemu na ekranie dotykowego systemu Infotainment lub za pomocą wielofunkcyjnej kierownicy można sterować treściami multimedialnymi. Uzupełnieniem systemu jest nawigacja „Discover Pro”, która poprowadzi do wybranego celu.

Volkswagen California jest wyposażony we wszystkie najnowsze systemy wspomagające kierowcę w prowadzeniu samochodu. Dodatkowo znajdziemy tutaj m.in. asystenta jazdy z przyczepą czy zapobieganie znoszeniu przez boczny wiatr.

Nowy Volkswagen California 6.1
Nowy Volkswagen California 6.1

Volkswagen California to legenda, która na swoje uznania zapracowała przede wszystkim przemyślanym designem i umiejętnością maksymalnego wykorzystania przestrzeni. Cechą charakterystyczną jest zintegrowane miejsce do spania z podnoszonym dachem. Uzupełnieniem funkcjonalności są składane krzesła schowane w pokrywie bagażnika oraz składany stół został zamontowany na drzwiach przesuwnych.

Każdy centymetr przestrzeni został podporządkowany komfortowi podróżników. Wszystko po to, by w samochodzie można było wygodnie nocować i spędzać czas wolny. California 6.1 dostępny jest w trzech wersjach wyposażenia: Coast, Ocean i Beach. Dwie pierwsze wersje pojazdu mają typowo mieszkalne, kempingowe wyposażenie, natomiast wersja Beach jest bardziej uniwersalna. To kompaktowy, a jednocześnie komfortowy salon, kuchnia i sypialnia w jednym. Idealnie sprawdzi się podczas wycieczki na plażę lub na zakupy w mieście.

Wybrane elementy standardowego wyposażenia Californii 6.1 Beach Camper:

 • Wysuwany aluminiowy dach z bokami w kolorze bazaltowym
 • Jednostka sterująca kampera z ekranem dotykowym w konsoli dachowej
 • Łóżko dachowe, przeprojektowane z podstawą sprężynową
 • Dwumiejscowa ławka oraz rozkładane przedłużenie łóżka wraz z materacem poniżej oraz boczne schowki
 • Składany stół w przesuwanych drzwiach, składane krzesła w tylnej klapie
 • System radiowy Composition Colour z 6 głośnikami
 • Przesuwne okno po lewej stronie
 • Drzwi przesuwne po prawej stronie
 • Składana mini kuchnia
 • Schowek w formie szuflady
 • Tkaniny zaciemniające kabinę
 • Podwójne gniazdo USB w fotelu pasażera
 • Zaciemnienie kabiny i przedziału pasażerskiego
 • Gniazdo 230 V z konwerterem AC obok fotela kierowcy (300 W)
Nowy Volkswagen California 6.1

Zapraszamy do zapoznania się bliżej z tym wyjątkowym samochodem podczas jazd próbnych. Nasi Handlowcy są do Państwa dyspozycji.


Wypełnij formularz kontaktowy dotyczący Nowego Volkswagena California 6.1, a niezwłocznie do Ciebie oddzwonimy


Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!WLTP

Prognozowany zasięg dla cykli na stanowisku kontrolnym według Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedure (WLTP). Informacje na temat emisji CO2 oraz dane dotyczące zużycia energii dostępne na stronie: www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska/wltp.html

Wybrane elementy wyposażenia mogą być dodatkowo płatne w zależności od wybranej opcji. Szczegóły dostępne u handlowców.