Škoda Karoq i Škoda Fabia - promocyjne finansowanie

Škoda Karoq i Škoda Fabia

Zapytaj o ofertę finansową na dynamicznego SUV-a Škodę Karoq lub na kompaktową Škodę Fabia. Tylko teraz oba modele dostępne w korzystnym finansowaniu.


ŠKODA FABIA

Dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, z imponująco komfortowym i przestronnym wnętrzem. Tak prezentuje się nowa ŠKODA FABIA. Do tego bezpieczna i innowacyjna – tu właśnie designerskie wykończenie spotyka się z nowoczesnymi technologiami.

Cyfrowy zestaw wskaźników z personalizacją ustawień VIRTUAL COCKPIT zwiększa komfort jazdy, a nowoczesne systemy bezpieczeństwa wspierają kierowcę w czasie jazdy i parkowania. System INFOTAINMENT zapewnia dostęp do licznych funkcji multimedialnych. Do tego opcjonalny przyciemniany dach panoramiczny, szeroka gama rozwiązań Simply Clever oraz dbałość o szczegóły pozwalają poczuć się wyjątkowo.

Zapraszamy do odbycia jazdy testowej Škodą Fabia.

Skoda Fabia

Skoda Karoq

ŠKODA KAROQ

Škoda Karoq to kompaktowy SUV, który łączy nowoczesny design z funkcjonalnością i komfortem. Przestronne wnętrze, zaawansowane technologie, jak system multimedialny z ekranem dotykowym i opcjonalny Virtual Cockpit, oraz liczne systemy wspomagające jazdę, takie jak adaptacyjny tempomat, zapewniają wygodę i bezpieczeństwo.

Dostępne silniki benzynowe i wysokoprężne, oraz opcjonalny napęd na cztery koła, czynią Karoq wszechstronnym wyborem idealnym do codziennej jazdy i dłuższych podróży.

Zapraszamy do odbycia jazdy testowej Škodą Karoq.

Tel.: 608 511 111 Wiadomość e-mail Formularz kontaktowy Dostępne od ręki - Škoda Karoq

WLTP

Informacje na temat emisji CO2 oraz dane dotyczące zużycia energii dostępne na stronie: https://www.skoda-auto.pl/swiat-skody/wltp


Wypełnij formularz kontaktowy dotyczący nowego modelu Škody, a niezwłocznie do Ciebie oddzwonimy


Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!