Cupra z sumą korzyści do 23 000 zł!

Sprawdź naszą wakacyjną promocję!

Najlepsza Obsługa Klienta w Twoim Zasięgu

Marka Cupra to synonim sportowej elegancji i nowoczesnej technologii, oferująca wyjątkowe doznania z jazdy. Jej modele, zaprojektowane z myślą o wymagających kierowcach, łączą dynamiczny design z zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi. Wybierając Cupra, inwestujesz w samochód, który dostarcza nie tylko emocji, ale i niezawodności.

Teraz, kupując nową Cuprę, możesz skorzystać z wyjątkowej oferty i zyskać do 23 000 zł na pakiecie korzyści. Ta atrakcyjna propozycja obejmuje m.in. dodatkowe wyposażenie, preferencyjne warunki finansowania oraz pakiet serwisowy, co sprawia, że wybór Cupra staje się jeszcze bardziej opłacalny.

Nasz salon został wyróżniony prestiżową nagrodą Dealera Roku 2023 za najlepszą obsługę klienta. To dowód na to, że stawiamy na najwyższy standard obsługi, indywidualne podejście i pełne zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do naszego salonu w Łodzi przy ulicy Brzezińskiej, aby osobiście przekonać się o wyjątkowości marki Cupra i skorzystać z najlepszych ofert na rynku.Z pakietami korzyści możesz zyskać nawet 23 000 zł!

Oryginalne akcesoria

Wybierz spośród różnorodnych akcesoriów samochodowych, takich jak hak holowniczy, maty, belki dachowe i box dachowy. Wyraź swoją osobowość dzięki indywidualnym akcesoriom, takim jak torby skórzane, koszulki i modele. Z CUPRĄ każdy detal ma znaczenie.

Opony

Wybierz oryginalne koła CUPRA z ubezpieczeniem na 36 miesięcy i miej pewność swojej jazdy. Nasze opony zapewniają najlepszą przyczepność i komfort, niezależnie od warunków.

Pakiety serwisowe

Zapewniamy wykonywanie przeglądów zgodnie z planem serwisowym przez pierwsze 3 lata lub do osiągnięcia odpowiedniego przebiegu. Z nami możesz być pewny, że Twoja CUPRA jest zawsze w najlepszej kondycji.

Aparthotel Termy Uniejów

Kupując nową Cuprę, otrzymasz voucher na pobyt w jednym z najpiękniejszych hoteli termalnych w Polsce. Zanurz się w luksusie i odprężeniu, jakie oferują Termy Uniejów.

Mandoria i Mandoria Park

Kupując nową Cuprę, otrzymasz voucher do Parku Mandoria, gdzie czekają na Was emocjonujące atrakcje i zabawy. Spędź wyjątkowy czas z najbliższymi w miejscu pełnym radości i rozrywki.


Cupra Formentor – Połączenie Dynamiki i Stylu

Cupra Formentor to połączenie dynamicznego designu i imponujących osiągów, stworzone z myślą o najbardziej wymagających kierowcach. Jego muskularna sylwetka, wyraziste linie i eleganckie detale podkreślają sportowy charakter tego wyjątkowego SUV-a. Agresywny przód z charakterystycznym grillem i smukłymi reflektorami LED nadaje mu niepowtarzalny wygląd, który przyciąga wzrok na drodze.

Dzięki zaawansowanej technologii, Formentor oferuje znakomite przyspieszenie i doskonałą dynamikę, niezależnie od warunków na drodze. Systemy takie jak adaptacyjne zawieszenie i precyzyjne sterowanie sprawiają, że każdy zakręt staje się czystą przyjemnością.

Komfort i Technologia

Wnętrze Formentora to harmonijne połączenie luksusu i funkcjonalności. Wysokiej jakości materiały, sportowe fotele i najnowsze technologie zapewniają komfort i wygodę podczas każdej podróży.

Nowoczesny system multimedialny z dużym ekranem dotykowym, intuicyjnym interfejsem i pełną integracją z urządzeniami mobilnymi sprawia, że podróżowanie staje się jeszcze przyjemniejsze. Wszystkie funkcje są łatwo dostępne, co pozwala na bezproblemową obsługę podczas jazdy.

Dodatkowo, zaawansowane systemy bezpieczeństwa i asysty kierowcy, takie jak adaptacyjny tempomat, asystent pasa ruchu i rozpoznawanie znaków drogowych, dbają o Twoje bezpieczeństwo i spokój na drodze. Te technologie wspierają Cię w każdej sytuacji, zapewniając maksymalny komfort i ochronę.

Cupra Formentor to nie tylko samochód – to wyraz Twojej pasji do motoryzacji. Jego wyjątkowe wnętrze i zaawansowane wyposażenie sprawiają, że każda podróż staje się niezapomnianym przeżyciem.Sportowa Elegancja i Zaawansowana Technologia

Cupra Leon to esencja sportowej elegancji i zaawansowanej technologii, przyciągająca uwagę na każdej drodze. Jego dynamiczny wygląd wyróżnia się agresywnymi liniami, muskularnymi proporcjami i charakterystycznymi detalami, takimi jak ekskluzywny grill i smukłe reflektory LED. Aerodynamiczne kształty i sportowe akcenty podkreślają jego wyjątkowy charakter.

Dzięki zaawansowanym technologiom napędu, Leon oferuje doskonałe przyspieszenie i wyjątkową dynamikę jazdy. Systemy takie jak adaptacyjne zawieszenie i precyzyjne sterowanie sprawiają, że każda podróż staje się emocjonującym przeżyciem, dostarczając czystej radości z jazdy.

Wnętrze Cupra Leon to prawdziwe arcydzieło luksusu i technologii. Wysokiej jakości materiały, sportowe fotele i nowoczesne wykończenia tworzą przestrzeń zachwycającą komfortem i estetyką. Duży ekran dotykowy systemu multimedialnego, intuicyjny interfejs oraz pełna integracja z urządzeniami mobilnymi umożliwiają łatwą obsługę wszystkich funkcji.

Cupra Leon oferuje również zaawansowane systemy bezpieczeństwa i asystentów kierowcy, takie jak adaptacyjny tempomat, asystent pasa ruchu i system rozpoznawania znaków drogowych. Dzięki tym technologiom, Cupra Leon jest nie tylko sportowym, ale także bezpiecznym i niezawodnym partnerem na każdą podróż, czyniąc każdą jazdę wyjątkowym doświadczeniem.


Sportowy Styl i Wszechstronność w Jednym

Cupra Ateca to doskonałe połączenie sportowego stylu i wszechstronności SUV-a, zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających kierowcach. Jego dynamiczny wygląd charakteryzuje się wyrazistymi liniami, muskularnymi proporcjami i eleganckimi detalami, takimi jak charakterystyczny grill i smukłe reflektory LED. Każdy element Ateci został zaprojektowany, aby podkreślać jej sportowy charakter i wyjątkową osobowość.

Dzięki zaawansowanym technologiom napędu, Ateca oferuje znakomite przyspieszenie i doskonałą dynamikę jazdy. Adaptacyjne zawieszenie i precyzyjne sterowanie zapewniają pewność i kontrolę w każdej sytuacji, sprawiając, że każda podróż staje się niezapomnianą przyjemnością.

Wnętrze Cupra Ateca to harmonijne połączenie luksusu i nowoczesności. Wysokiej jakości materiały, sportowe fotele i nowoczesne wykończenia tworzą przestrzeń, która zachwyca zarówno komfortem, jak i estetyką. Zaawansowany system multimedialny z dużym ekranem dotykowym, intuicyjny interfejs oraz pełna integracja z urządzeniami mobilnymi sprawiają, że korzystanie z technologii podczas jazdy jest niezwykle proste i przyjemne.

Cupra Ateca oferuje również szeroki wachlarz zaawansowanych systemów bezpieczeństwa i asystentów kierowcy. Adaptacyjny tempomat, asystent pasa ruchu i system rozpoznawania znaków drogowych dbają o Twoje bezpieczeństwo i spokój na drodze. Dzięki tym technologiom, Cupra Ateca jest nie tylko sportowym SUV-em, ale także bezpiecznym i niezawodnym partnerem w każdej podróży.

Cupra Ateca to pojazd, który wyraża Twoją pasję do motoryzacji. Jej dynamiczny design, imponujące osiągi, luksusowe wnętrze i zaawansowane wyposażenie sprawiają, że każda jazda staje się wyjątkowym doświadczeniem, które na długo pozostaje w pamięci.

Page Heading Secondary Text


Cupra Formentor

lista dostępnych modeli

zobacz

Cupra Leon

lista dostępnych samochodów

zobacz

Cupra Ateca

lista dostępnych samochodów

zobacz


Wypełnij formularz kontaktowy dotyczący promocji, a niezwłocznie do Ciebie oddzwonimy

Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!