FESTIWAL NOWOŚCI MARKI VOLKSWAGEN

Sprawdź naszą wakacyjną promocję!

Nowoczesna Elegancja i Wydajność


Zapraszamy do odkrycia nowej definicji elegancji i wydajności z Volkswagen Passat, Tiguan i T-Cross. Te wyjątkowe modele łączą w sobie zaawansowany design i inżynierię, oferując niezrównane wrażenia z jazdy. Wyposażone w dynamiczne silniki turbo, Passat, Tiguan i T-Cross gwarantują płynną i energiczną jazdę zarówno w miejskim zgiełku, jak i na otwartych drogach. Z naciskiem na szczegóły, każdy aspekt tych pojazdów został zaprojektowany, aby zapewnić nie tylko wydajność, ale także elegancję i komfort.

Tel.: 608 511 111 Wiadomość e-mail

Doskonale wyważone, z wyrafinowanymi liniami nadwozia i luksusowym wnętrzem, Passat, Tiguan i T-Cross są przejawem nowoczesnej motoryzacji. Ich dynamiczne osiągi, wzmocnione przez zaawansowane technologie, zapewniają bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy na każdym kroku. Odkryj, jak Passat, Tiguan i T-Cross przekraczają granice, łącząc nowoczesny styl z wydajnością, która podnosi standardy w każdej kategorii – od miejskiej zwrotności po wydajność na autostradzie.

Technologia na Pierwszym Miejscu

Modele Volkswagen Tiguan, Passat i T-Cross stanowią szczyt osiągnięć w dziedzinie nowoczesnej motoryzacji, będąc wyposażone w najnowocześniejsze technologie. Z zaawansowanym cyfrowym kokpitem Volkswagena, te pojazdy oferują intuicyjne i spersonalizowane doświadczenia z jazdy. Ten innowacyjny system prezentuje ważne informacje dla kierowcy w wysoce czytelnej i dostosowywalnej formie, ułatwiając nawigację i dostęp do różnych funkcji pojazdu.

Dodatkowo, systemy wsparcia kierowcy, takie jak adaptacyjny tempomat, asystent zmiany pasa ruchu, czy systemy monitorowania martwego pola, zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy w różnych warunkach drogowych. Te modele oferują również zaawansowane rozwiązania multimedialne, w tym połączenia bezprzewodowe, co pozwala na łatwe łączenie smartfonów i korzystanie z aplikacji na dużym ekranie dotykowym. Dzięki temu, Tiguan, Passat i T-Cross stają się nie tylko środkami transportu, ale także zaawansowanymi centrami technologicznymi, które umilają i ułatwiają każdą podróż.

Komfort i Przestronność

Volkswagen Tiguan, Passat i T-Cross to synonimy komfortu i przestronności, oferując wyjątkowe wrażenia z jazdy zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Wnętrze tych modeli jest zaprojektowane z myślą o maksymalnej wygodzie i funkcjonalności. Z licznymi opcjami konfiguracji wnętrza, Tiguan, Passat i T-Cross pozwalają dostosować przestrzeń do indywidualnych potrzeb, czy to przewożąc większe grupy osób, czy transportując duże ilości bagażu. Ergonomicznie zaprojektowane siedzenia z wysokiej jakości materiałów zapewniają wygodę nawet podczas najdłuższych podróży.

Ponadto, wszystkie modele oferują szereg udogodnień, takich jak regulacja klimatyzacji, systemy rozrywki dla pasażerów oraz liczne przestrzenie na drobne przedmioty, co sprawia, że każda podróż, bez względu na dystans, staje się przyjemniejsza i bardziej relaksująca. Szerokie drzwi i przestronne wnętrze ułatwiają wsiadanie i wysiadanie, a także zapewniają komfortowe warunki podróżowania, zarówno w mieście, jak i w dłuższych trasach.

Bezpieczeństwo na Najwyższym Poziomie

Tiguan, Passat i T-Cross wyznaczają nowe standardy bezpieczeństwa, oferując szeroki zakres zaawansowanych technologii i systemów, które chronią zarówno kierowcę, jak i pasażerów. Wyposażone w systemy takie jak monitor martwego punktu, system ostrzegania o ruchu poprzecznym oraz adaptacyjny tempomat, te modele zapewniają pełną kontrolę nad pojazdem w każdej sytuacji drogowej.

Co więcej, innowacyjne systemy takie jak asystent utrzymania pasa ruchu, awaryjne hamowanie i systemy rozpoznawania pieszych zwiększają poziom aktywnego bezpieczeństwa, minimalizując ryzyko kolizji. Wnętrze pojazdów zostało zaprojektowane z myślą o ochronie pasażerów, wykorzystując nowoczesne technologie amortyzacji i systemy poduszek powietrznych. Dzięki temu, Tiguan, Passat i T-Cross oferują spokój ducha, zarówno w codziennych podróżach po mieście, jak i podczas długich tras, stając się idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Volkswagen Tiguan – Wszechstronny SUV dla Nowoczesnej Rodziny

 • Wydajność: Tiguan oferuje dynamiczną jazdę dzięki turboładowanemu silnikowi i sprawnej 8-biegowej automatycznej skrzyni biegów.
 • Technologia: Wyposażony w nowoczesny cyfrowy kokpit Volkswagen Tiguan umożliwia łatwą nawigację i dostęp do zaawansowanych funkcji rozrywki.
 • Wszechstronność: Dzięki różnorodnym trybom jazdy, takim jak Snow Mode czy Off-Road Mode, Tiguan jest przygotowany na każde warunki drogowe.
 • Komfort i Przestrzeń: Przestronne wnętrze oraz opcje konfiguracji siedzeń sprawiają, że jest to idealny wybór dla rodzin i dłuższych podróży.
 • Bezpieczeństwo: Wyposażony w systemy takie jak IQ.DRIVE, Tiguan zapewnia bezpieczeństwo i spokój ducha podczas jazdy.

Volkswagen Passat – Elegancki i Technologicznie Zaawansowany Sedan

 • Elegancja i Styl: Passat zachwyca swoim wyrafinowanym designem, który łączy klasyczne linie z nowoczesnymi akcentami, tworząc wyjątkowo elegancki i ponadczasowy wygląd.
 • Innowacyjna Technologia: Ten model jest wypełniony najnowocześniejszymi technologiami, od zaawansowanych systemów wspomagających kierowcę po innowacyjne funkcje multimedialne, które sprawiają, że każda podróż jest bezpieczniejsza i bardziej komfortowa.
 • Wydajność i Komfort Jazdy: Dzięki silnikowi turbo i doskonale skalibrowanej skrzyni biegów, Passat zapewnia płynną i dynamiczną jazdę, jednocześnie oferując wysoki komfort i cichą pracę silnika.
 • Przestronność i Funkcjonalność: Przestronne wnętrze, wygodne siedzenia oraz duża przestrzeń bagażowa sprawiają, że Passat jest idealny zarówno do codziennych dojazdów, jak i dłuższych podróży.

VOLKSWAGEN T-CROSS – TWÓJ TOWARZYSZ NA ZWYKŁE I NIEZWYKŁE DNI

 • Wydajność: Czyste prowadzenie linii nadwozia nowego T-Crossa nadaje mu niepowtarzalny charakter.
 • Innowacyjna Technologia: Rozwiązania z zakresu Connectivity w Volkswagenie zapewniają większy komfort i lepszą rozrywkę. Połączenie T-Crossa z Internetem i smartfonem pozwala spokojniej i wygodniej dojechać do celu.
 • Komfort: Nowy T-Cross został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnej przyjemności z jazdy, zarówno w mieście, jak i podczas dłuższych podróży.
 • Przestronność i Funkcjonalność: Wysoka pozycja przednich siedzeń nowego T-Crossa zapewnia dobrą widoczność. Dodatkowe miejsce na bagaż zapewnia przesuwana i składana tylna kanapa. Po jej złożeniu pojemność bagażnika wzrasta do 1281 litrów i nawet 2,4 metra. We wnętrzu znajdziesz także liczne schowki i kieszenie.


Page Heading Secondary TextWypełnij formularz kontaktowy dotyczący nowych modeli, a niezwłocznie do Ciebie oddzwonimy

Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!