Das WeltAuto.

Das WeltAuto.
Samochody używane. Jakość gwarantowana.

Skorzystaj z oferty Gwarancji Das WeltAuto, która jest ubezpieczeniem pokrycia kosztów naprawy awarii samochodów kupionych w programie Das WeltAuto.

Posiadając to rozwiązanie możesz obniżyć koszty użytkowania auta po upływie gwarancji fabrycznej. W ramach określonych pakietów koszty usunięcia awarii pokrywane są przez zakład ubezpieczeń.
Gwarancja Das WeltAuto. to:

  • ochrona przed nieoczekiwanymi wydatkami po upływie gwarancji fabrycznej
  • kompleksowa obsługa w salonie
  • uproszczone procedury przy zgłaszaniu i rozliczaniu szkód
  • fachowe i profesjonalne naprawy w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Volkswagen, SEAT, Škoda, na terenie krajów Unii Europejskiej wraz z Norwegią i Szwajcarią
  • naprawy wyłącznie z użyciem oryginalnych części zamiennych i zgodnie z technologią producenta


 

Naszą ofertę znajdziesz na OTOMOTO oraz w serwisie Das WeltAuto.

W zależności od wieku i przebiegu wybranego przez Ciebie samochodu dopasowany jest pakiet ubezpieczenia.

Obejmuje ochroną większość elementów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych samochodu. Dostępny dla samochodów od 5 do 7 lat eksploatacji, których przebieg nie przekracza 150 000 km.
Obejmuje ochroną wszystkie mechaniczne, elektryczne i elektroniczne części z wyjątkiem elementów eksploatacyjnych oraz innych wyłączonych w warunkach programu. Dostępny dla samochodów w wieku od 3 do 5 lat, których przebieg nie przekracza 150 000 km oraz dla samochodów młodszych niż 3 lata, których przebieg przekracza 90 000 km.
Obejmuje ochroną wszystkie części i zespoły części zamontowane w pojeździe fabrycznie z wyłączeniem tych, które nie były objęte gwarancją fabryczną. Jest to najszerszy zakres ubezpieczenia dostępny dla samochodów w wieku do 3 lat, których przebieg nie przekracza 90 000 km.
 

Pełny zakres ochrony świadczonej przez Ubezpieczyciela wraz z listą wyłączeń znajduje się w Szczególnych Warunkach Ubezpieczenia Grupowego Das WeltAuto w pliku PDF do pobrania tutaj.

Wyselekcjonowane samochody

Sprzedajemy tylko starannie wyselekcjonowane, pewne auta używane. Pod marką Das WeltAuto oferowane są tylko najlepsze samochody, których zakup gwarantuje Państwa satysfakcję.

 

Sprawdzony przebieg i pochodzenie

Znamy dokładnie przebieg i pochodzenie samochodów używanych na sprzedaż, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować ich niezawodność oraz Państwa zadowolenie.

 

Sprawdzony stan techniczny

Zanim nasze samochody trafią do sprzedaży, muszą przejść bardzo długą drogę. Przed zakupem każde z aut jest wyczerpująco sprawdzane – przechodzi szczegółową, zawierającą aż 117 punktów listę kontrolną. Jest to najlepszy sposób pozwalający nam zagwarantować wysoką jakość aut używanych Das WeltAuto. Pełna lista kontrolna dostępna do pobrania w pliku PDF tutaj.

 

Profesjonalne przygotowanie auta

Dokładne sprawdzenie stanu technicznego to połowa sukcesu. Jeśli sprzedawany przez nas samochód używany wymaga jakiegoś usprawnienia, możesz mieć pewność, że zostało ono wykonane w profesjonalny sposób. Chcemy, aby wrażenia z jazdy były od samego początku wyjątkowe.

 

Jazda próbna

Używany Volkswagen, SEAT, Škoda, a może Opel, Audi lub Toyota? Nie podejmuj pochopnych decyzji o zakupie samochodu. Każdy samochód z Das WeltAuto możesz sprawdzić samodzielnie, umawiając się na jazdę próbną.

 

Gwarancja

Gwarantujemy nie tylko zadowolenie, ale również wysoką jakość. Aby zdobyć zaufanie naszych Klientów, na każdy samochód Das WeltAuto udzielamy gwarancji, która zabezpiecza przed ryzykiem związanym z kupnem auta używanego i pozwala cieszyć się bezproblemową eksploatacją.


Dedykowane opcje finansowania

Znamy się nie tylko na samochodach, ale również na kredytach. Klienci Das WeltAuto mają dostęp do atrakcyjnych form finansowania oraz ubezpieczeń oferowanych przez Volkswagen Bank. Dzięki temu Klient zyskuje pewność doskonałych rozwiązań finansowych na korzystnych warunkach.

 

Samochód w rozliczeniu

Pomagamy, sprzedajemy i... skupujemy. W sytuacji, w której Klient jest zainteresowany nabyciem nowszego auta, może oddać stary samochód w rozliczeniu. Zaproponujemy za niego korzystną cenę i zagwarantujemy, że trafi w dobre ręce.

 

Prawo do wymiany

Zapewniamy dużą swobodę wyboru. Jeśli Klient będzie niezadowolony ze swojej decyzji, umożliwiamy wymianę samochodu w ciągu tygodnia od jego zakupu. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że każdy kupujący podejmie słuszną decyzję i wyjedzie z naszego salonu pojazdem, którego szukał.

 

Personalizacja pojazdu

Klient może dostosować używany samochód do własnych potrzeb oraz dodać do niego nowe elementy wyposażenia.

 

Gwarancja mobilności

W obszarze usług serwisowania samochód zastępczy oferowany jest w standardzie.

 

Zapraszamy do naszego salonu samochodów używanych Das WeltAuto.

Adres salonu:

ul. Rzgowska 142/146
93-311 Łódź
tel. 42 646 55 66
salon.rzgowska@zimny.com.pl

 

Nasi handlowcy:

Tomasz Henisz
tel. 697 083 652
tomasz.henisz@zimny.com.pl

  

Przemysław Szczesik
tel. 697 083 675
przemyslaw.szczesik@zimny.com.pl

  

Łukasz Cegielski
tel. 697 083 625
lukasz.cegielski@zimny.com.pl