Nowy Volkswagen - ID Buzz

Wszystko, co dobre, zaczyna się od uśmiechu

Tel.: 608 511 111 Wiadomość e-mail

Nowy ID. Buzz jest ikoną ery elektromobilności i doskonale czuje się w towarzystwie innych wielkich ikon. ID. Buzz zachwyca nie tylko swoim niepowtarzalnym urokiem, lecz również najnowocześniejszymi technologiami i zdefiniowanym na nowo poczuciem przestronności. To wszystko czyni go inteligentnym towarzyszem przygód.


ID Buzz - Wszystko co dobre

ID Buzz - Elektromobilność w nowym wymiarze

Elektromobilność w nowym wydaniu

Nowy ID. Buzz jest wielofunkcyjnym i wszechstronnym autem – osiąga to między innymi dzięki niewielkiemu promieniowi skrętu, który wynosi niewiele ponad 11 metrów. Dzięki maksymalnemu wykorzystaniu przestrzeni w zaprojektowanym całkowicie od nowa wnętrzu, pasażerowie mają dużo miejsca na nogi. Siedzenia ID. Buzz dysponują wieloma możliwościami regulacji, a bagażnik za drugim rzędem siedzeń tego pięcioosobowego auta ma pojemność do 1121 litrów.

Technologia i Connectivity

Digital Cockpit, czyli cyfrowy zestaw wskaźników, połączenie z internetem, mobilne usługi online i zintegrowana funkcja sterowania przy użyciu poleceń głosowych – w nowym ID. Buzz czekają na Ciebie najnowsze technologie. Na przykład, za pomocą App-Connect wygodnie przeniesiesz muzykę, audiobooki lub wiadomości ze smartfona na kolorowy ekran dotykowy systemu Infotainment, który opcjonalnie może mieć nawet 30,5 cm (12 cali) przekątnej i umożliwiać obsługę wielu funkcji, w tym radia DAB+.

ID Buzz - Technologia i connectivity
ID Buzz Cargo

ID Buzz Cargo

Jakie wymagania powinien spełniać nowoczesny pojazd transportowy dla Twojej firmy? Napęd elektryczny, odpowiednia pojemność transportowa i daleki zasięg – wszystko to znajdziesz w nowym ID. Buzz Cargo. Znajdziesz w nim nawet nieco więcej dzięki połączeniu nowoczesnych technologii, systemów cyfrowym i szeregu inteligentnych funkcji ułatwiających wykonywanie pracy. Innowacyjny pojazd ID. Buzz Cargo otwiera nowy rozdział mobilności dla firm. Wzorowany wizualnie na pierwszym modelu tzw. "Bulli" jest pierwszym w pełni elektrycznym pojazdem transportowym marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Połączenie tych dwóch cech zaowocowało powstaniem wydajnego i ekologicznego samochodu dostawczego potrafiącego sprostać niemal wszystkim wyzwaniom napotykanym na co dzień w transporcie.


Masz pytania?

Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!WLTP

Prognozowany zasięg dla cykli na stanowisku kontrolnym według Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedure (WLTP). Informacje na temat emisji CO2 oraz dane dotyczące zużycia energii dostępne na stronie: www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska/wltp.html

Wybrane elementy wyposażenia mogą być dodatkowo płatne w zależności od wybranej opcji. Szczegóły dostępne u handlowców.