Volkswagen Samochody Dostawcze

Firma Zimny Auto od wielu lat jest sprawdzonym i nagradzanym partnerem marki Volkswagen Samochody Dostawcze. W swojej ofercie mamy wszystkie modele dostępne na polskim rynku w różnych wersjach wyposażenia oraz w wymaganych przez naszych Klientów zabudowach.

Oferujemy pełen pakiet ubezpieczeń oraz atrakcyjne formy finansowania dostosowane do wymogów i możliwości naszych Klientów.

Wiele samochodów jest dostępnych bezpośrednio na placu co pomaga w szybkim odbiorze. Jednocześnie w przypadku zamówienia wybranej konfiguracji do produkcji, nasi handlowcy starają się, aby termin oczekiwania był jak najkrótszy.

Salon VW Samochody Dostawcze Zimny Auto

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jazd próbnych oraz do bezpośredniego kontaktu z naszymi handlowcami.

Obecnie oferowane modele (w różnych wersjach wyposażenia oraz zabudowy):


Volkswagen Caddy California

Odkryj na nowo wolność – poznaj nowy, ekscytujący design Caddy California i daj się zainspirować licznymi innowacjami, przemyślaną koncepcją wnętrza z pięcioma siedzeniami oraz wieloma innymi nowościami. Caddy California oferuje Ci wygodną przestrzeń do spania, wysuwaną minikuchnię i chowany składany stół z krzesłami, który w łatwy sposób można schować. Nowoczesne systemy wspomagające kierowcę zapewnią Ci komfortową jazdę, cyfrowy kokpit najwyższej jakości (Digital Cockpit) przekaże przejrzyste informacje, a główny ekran dotykowy dostarczy zaawanasowanej technologicznie inforozrywki oraz mobilnych usług online (Innovision Cockpit).*

Volkswagen Caddy California
Volkswagen Crafter Furgon

Volkswagen Crafter Furgon

Dla Craftera Furgona nie ma zbyt wielkich zadań. Jego wymiary są idealne dla dużych europalet lub kontenerów rolkowych. Ponadto ułatwi Twoją pracę dzięki najlepszej w swojej klasie ładowności i zabezpieczeniach ładunku. Nowoczesne systemy wspomagające kierowcę zapewnią bezpieczeństwo i ergonomię pracy. Dostępna także wersja z wysokim dachem. Dzięki wysokości 2590 mm jest idealna do transportu towarów wielkogabarytowych.

Volkswagen Grand California

Niektórzy nazywają to „tęsknotą za dalekim światem”. Inni „chęcią przeżycia przygody". Obojętne, jak to nazwiesz: Dzięki Grand Californii, zaspokoisz swoją tęsknotę za nieznanymi miejscami i pełną niezależnością. To jest dokładnie to, co California oznacza od dziesięcioleci. Jej starszy brat oferuje ci teraz trochę więcej wszystkiego z w pełni wyposażonym domem na wakacje. Więcej przestrzeni. Większy komfort. Więcej wolności.

Volkswagen Grand California
Volkswagen Nowy Multivan

Volkswagen Nowy Multivan

Ten wyjątkowo uniwersalny model w gamie marki może się pochwalić wieloma zaletami z których najważniejsza to olbrzymia ilość miejsca wewnątrz. W porównaniu do poprzednika nowy Multivan jest dłuższy (o 69 mm), szerszy (o 37 mm) i niższy (o 43 mm). Urósł także o 124 mm jego rozstaw osi (3124 mm). Więcej o tym modelu możesz przeczytać tutaj.

Volkswagen Transporter 6.1 Furgon

Od ponad 70 lat stanowi rozwiązuje różne problemy transportowe. Teraz Transporter 6.1 Furgon jest jeszcze bardziej skuteczny niż dotychczas. Dzięki dużej przestrzeni ładunkowej, przestronnemu wnętrzu i nowoczesnym systemom wspomagania kierowcy sprawia, że Ty, Twój zespół i materiały wygodnie, każdego dnia dotrzecie do pracy.

Volkswagen Transporter 6.1 Furgon
Volkswagen Transporter 6.1 Skrzynia

Volkswagen Transporter 6.1 Skrzynia

Wszystko zaczęło się ponad 70 lat temu w fabryce firmy Volkswagen: Wykorzystywane tam wózki na kółkach posłużyły jako wzór dla Volkswagena Bulli. Transporter 6.1 Skrzyniowy jest wierny tym tradycjom. Ciężki ładunek czy trudny teren – wyposażony w pojedynczą lub podwójną kabinę pojazd o różnych wariantach skrzyni poradzi sobie z prawie każdym zadaniem.


Wypełnij formularz kontaktowy, a niezwłocznie do Ciebie oddzwonimy


Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!WLTP

Prognozowany zasięg dla cykli na stanowisku kontrolnym według Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedure (WLTP). Informacje na temat emisji CO2 oraz dane dotyczące zużycia energii dostępne na stronie: www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html

*wyposażenie jest uzależnione od wybranej wersji oraz pakietów. Może występować jako opcja dodatkowo płatna.