Nowy Volkswagen - Taigo

Zapraszamy do kontaktu i zakupu wyjątkowego samochodu marki Volkswagen – Taigo.

Tel.: 608 511 111 Wiadomość e-mail Formularz kontaktowy

Nowy SUV coupé marki Volkswagen zachwyca wyglądem i ma swój niepowtarzalnych charakter. Dzięki niemu możesz się poruszać po drodze w wyjątkowym stylu i poczuć przyjemność z jazdy, dzięki najnowszym technologiom. Nowy Taigo ma charyzmę, którą widać zarówno na zewnątrz jak i w środku.


Nowy Volkswagen Taigo

Nowy Volkswagen Taigo

Volkswagen Taigo w niedużym nadwoziu łączy charakter SUV-a i nowoczesną technologię, która jest zastosowana w jego większych braciach z portfolio niemieckiej marki. Dach pięciomiejscowego Taigo delikatnie opada ku tyłowi, w stylu samochodów coupé, ale nie ogranicza przestrzeni nad głową pasażerów podróżujących na tylnej kanapie. Wyposażony standardowo w LED-owe reflektory, cyfrowy kokpit i systemy multimedialne najnowszej generacji, ten prawie 4,26-metrowy SUV coupé wyznacza nowy standard w swojej klasie.

Jednym z elementów wpływających na komfort i bezpieczeństwo są inteligentne światła IQ.Light. Reflektory LED-Matrix Twojego Taigo mogą włączać lub wyłączać poszczególne segmenty LED, by nie oślepiać kierowców jadących przed Tobą lub nadjeżdżających z przeciwka. Możesz zatem jeździć z włączonymi na stałe światłami drogowymi, nie oślepiając innych uczestników ruchu, podczas gdy pozostała część drogi i pobocza będzie jasno oświetlona (oczywiście w ramach możliwości systemu).

Również systemy wspomagania kierowcy są bardzo zbliżone do tych zastosowanych w modelach z wyższych segmentów. Do nowego Volkswagena Taigo można zamówić system Travel Assist: aktywny tempomat ACC (automatyczna kontrola odległości z dodatkowym odniesieniem do ograniczeń prędkości i danych z systemu nawigacyjnego) oraz Lane Assist łączą się z innymi systemami i umożliwiają półautomatyczną jazdę do prędkości maksymalnej wynoszącej 210 km/h.

Poza przyciągającym wzrok designem i zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, Taigo wykazuje się także dużą funkcjonalnością. Pojemność bagażnika wynosi imponujące 438 litrów. Oznacza to, że pomimo sylwetki przypominającej coupé, Taigo pozwala przewieźć sporo bagażu.

Nowy Volkswagen Taigo

Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji na temat Volkswagena Taigo. Warto już teraz złożyć zamówienie, gdyż czas oczekiwania może ulec wydłużeniu. Dodatkowo zapraszamy na jazdy testowe.


Wypełnij formularz kontaktowy dotyczący Nowego Volkswagena Taigo, a niezwłocznie do Ciebie oddzwonimy


Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!WLTP

Prognozowany zasięg dla cykli na stanowisku kontrolnym według Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedure (WLTP). Informacje na temat emisji CO2 oraz dane dotyczące zużycia energii dostępne na stronie: www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska/wltp.html

Wybrane elementy wyposażenia mogą być dodatkowo płatne w zależności od wybranej opcji. Szczegóły dostępne u handlowców.