Promocja - samochody używane w Zimny Auto

Sprawdź naszą promocję na samochody używane!

Tylko teraz przy zakupie samochodu używanego możesz skorzystać z wyjątkowej okazji.

Bez dodatkowych opłat, w cenie Twojego nowego samochodu, proponujemy Ci wyjątkowy pobyt w niesamowitym miejscu jakim jest ApartHotel, mieszczącym się w kompleksie wypoczynkowym Termy Uniejów.

Wystarczy, że podczas zakupu samochodu powołasz się na promocję „Aparthotel”.

Podczas pobytu będzie możliwość skorzystania z specjalnych atrakcji jakie są dostępne dla gości hotelowych.

aparthotel termy uniejów

Zabierz ze sobą osobę towarzyszącą i wspólnie wybierzcie się na dwudniowy wypoczynek swoim nowym samochodem kupionym w firmie Zimny Auto.

Pamiętaj, że kupując samochód w salonach Zimny Auto masz możliwość wyboru akcesoriów samochodowych dobranych do wybranego modelu. Szeroką gamę produktów, z których możesz wybierać, sprawdzić można na stronie akcesoria.zimny.com.pl.

karoq akcesoria

Zalety samochodów oferowanych przez Zimny Auto:

  • Wyselekcjonowane samochody
  • Sprawdzony przebieg i pochodzenie
  • Sprawdzony stan techniczny

Nasi handlowcy zaproponują najlepszą opcję finansowania oraz ubezpieczenia.

Jeśli dysponujesz samochodem nie starszym niż 10 lat, mającym przebieg do 200 tys. km i pochodzącym z polskiego salonu, zaproponujemy jego wycenę i ewentualny odkup.

Nie czekaj! Skontaktuj się z naszym handlowcem już teraz lub zostaw nam swoje dane kontaktowe, a niezwłocznie odezwiemy się do Ciebie udzielając odpowiedzi na pytania oraz przedstawiając ofertę.

Ilość miejsc ograniczona, dlatego spiesz się i skorzystaj z tej wyjątkowej promocji już teraz.

Promocja obowiązuje do samochodów używanych zakupionych do dnia 31.01.2022.

Zapraszamy!

Sprawdź listę dostępnych samochodów. Jeśli nie ma samochodu, którego poszukujesz, skontaktuj się z naszym handlowcem, który sprawdzi, czy możemy pomóc.

Oferta promocyjna może łączyć się z innymi promocjami dostępnymi w chwili kupna samochodu. Promocja dotyczy tylko samochodów używanych. Szczegółowe informacje dotyczące promocji, zasad otrzymania dodatkowych bonusów dostępne u handlowców. Terminy pobytu są uzależnione od wolnych miejsc w hotelu.Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!