NOWA ŠKODA FABIA STYLOWA REWOLUCJA

DESIGN, KTÓRY PRZYCIĄGA SPOJRZENIA

Oto stylowa rewolucja perfekcyjnie wpisująca się w język marki. Pewna siebie, a jednocześnie przystępna. Dynamiczna, ale elegancka. To sprawia, że nowa ŠKODA FABIA zachwyca w każdej roli, zarówno w mieście jak i poza nim.

Tel.: 608 511 111 Wiadomość e-mail Formularz kontaktowy


Wyrazisty grill, nowoczesne reflektory przednie Bi-LED i stylowa linia nadwozia wydobywają miejski charakter nowej ŠKODY FABIA. Premierowy lakier Pomarańczowy Phoenix doskonale podkreśla efektowną aerodynamiczną sylwetkę o najniższym w klasie współczynniku oporu powietrza.

Nowa Skoda Fabia 4

Nowa Skoda Fabia 4

WYPOSAŻENIE WZBUDZAJĄCE ZACHWYT

Dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, z imponująco komfortowym i przestronnym wnętrzem. Tak prezentuje się nowa ŠKODA FABIA. Do tego bezpieczna i innowacyjna– tu właśnie designerskie wykończenie spotyka się z nowoczesnymi technologiami.

Cyfrowy zestaw wskaźników z personalizacją ustawień VIRTUAL COCKPIT zwiększa komfort jazdy, a nowoczesne systemy bezpieczeństwa wspierają kierowcę w czasie jazdy i parkowania. System INFOTAINMENT zapewnia dostęp do licznych funkcji multimedialnych. Do tego opcjonalny przyciemniany dach panoramiczny, szeroka gama rozwiązań Simply Clever oraz dbałość o szczegóły pozwalają poczuć się wyjątkowo.

Zapraszamy do odbycia jazdy testowej nową Škodą Fabia.

Tel.: 608 511 111 Wiadomość e-mail Formularz kontaktowy

WLTP

Informacje na temat emisji CO2 oraz dane dotyczące zużycia energii dostępne na stronie: https://www.skoda-auto.pl/swiat-skody/wltp


Wypełnij formularz kontaktowy dotyczący nowego modelu Škody, a niezwłocznie do Ciebie oddzwonimy


Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!