Nowy Volkswagen Multivan

Pojazd orkiestra staje się prekursorem

Tel.: 608 511 111 Wiadomość e-mail Formularz kontaktowy

Nowy Multivan łączy standard najnowocześniejszych aut osobowych klasy premium, urzeka zwiększonym bezpieczeństwem, wyrazistą dynamiką i charyzmatycznym designem. Dzięki temu Nowy Multivan staje się najbardziej postępowym „Bullim” wszech czasów. Przekonaj się o tym osobiście, odkrywając Nowego Multivana!


Nowy Volkswagen Multivan

Nowy Volkswagen Multivan

Kiedy samochód staje się miejscem spotkań

Każdy Nowy Multivan od zawsze zachwyca fanów unikatowymi zaletami. Innowacja jest u nas przecież tradycją. Nowy Multivan został tworzony zupełnie od nowa. Dzięki ponad dwudziestu układom wspomagania zapewnia on bezpieczeństwo na zupełnie nowym poziomie. Dzięki innowacyjnym systemom łączności oraz zintegrowaniu z usługi Amazon Alexa jest doskonale skomunikowany. Jest praktyczny i wielofunkcyjny jak nigdy dotąd. Dzięki napędowi hybrydowemu plug-in wyznacza przejście do nowej epoki. Odkryj nowe funkcje: nowy stolik wielofunkcyjny o zmiennym położeniu, kształcie i funkcji; nowe reflektory IQ.Light LED Matrix łączące wyższy poziom bezpieczeństwa i charyzmatyczny design; wreszcie udoskonalone właściwości praktyczne, które zapewniają nowe wymiary, i wielofunkcyjną koncepcję wnętrza. Nowy Multivan – nowe zalety.

Kiedy napęd staje się alternatywą

Chcesz prawie bezdźwięcznie sunąć po mieście? Dzięki Nowemu Multivanowi w wersji hybrydy plug-in2 i to jest możliwe. To właściwa odpowiedź na wyzwania nowej epoki i więcej niż tylko deklaracja – nowy napęd zapewnia nowy poziom przyjemności z jazdy. Jednocześnie Multivan eHybrid został zaprojektowany tak, by mógł pokonywać zwykłe codzienne dystanse wyłącznie w trybie elektrycznym. Dla Ciebie oznacza to nową definicję przyjemności z jazdy, mniejsze zużycie paliwa, lokalną jazdę bezemisyjną tylko w trybie elektrycznym oraz elastyczny zasięg.

Nowy Volkswagen Multivan

Tel.: 608 511 111 Wiadomość e-mail Formularz kontaktowy


WLTP

Prognozowany zasięg dla cykli na stanowisku kontrolnym według Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedure (WLTP). Informacje na temat emisji CO2 oraz dane dotyczące zużycia energii dostępne na stronie: www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska/wltp.html


Wypełnij formularz kontaktowy dotyczący Nowego Volkswagena Multivana, a niezwłocznie do Ciebie oddzwonimy


Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!