Nowy Volkswagen Multivan

Zapraszamy do kontaktu i zakupu wyjątkowego samochodu marki Volkswagen – Nowy Multivan.

Tel.: 608 511 111 Wiadomość e-mail Formularz kontaktowy

Ten wyjątkowo uniwersalny model w gamie marki może się pochwalić wieloma zaletami z których najważniejsza to olbrzymia ilość miejsca wewnątrz. W porównaniu do poprzednika nowy Multivan jest dłuższy (o 69 mm), szerszy (o 37 mm) i niższy (o 43 mm). Urósł także o 124 mm jego rozstaw osi (3124 mm).


Nowy Volkswagen Multivan

Nowy Volkswagen Multivan

Nowy Multivan jest produkowany w dwóch długościach nadwozia: standardowej L1 4973 mm i przedłużonej L2 5173 mm, przy czym w porównaniu do poprzednika obie teraz mają taki sam rozstaw osi. Bazowa pojemność bagażnika wynosi 469 litrów, a maksymalnie można ją powiększyć do 3672 litrów dla wersji L1. Volkswagen Multivan w wersji L2 posiada bazową pojemność bagażnika - 763 litry, a maksymalnie można ją powiększyć do 4053 litrów.

Jeśli nie ma dostępnej konfiguracji, której poszukujesz, skontaktuj się z nami. Sprawdzimy na kiedy i w jakiej cenie możemy zamówić dla Ciebie wybranego Volkswagena Multivan.

Dostępne egzemplarze

Nowy Multivan zapewnia komfortowe warunki podróży dla 7 osób, a funkcjonalność kabiny podnoszą system swobodnej aranżacji ustawienia foteli z funkcją ich szybkiego demontażu (pozwala to w łatwy sposób powiększyć przestrzeń bagażową) oraz opcjonalny, wielofunkcyjny rozkładany stolik środkowy. Co istotne fotele drugiego i trzeciego rzędu są aż o 1/4 lżejsze niż we wcześniejszej odsłonie modelu, ważąc od 23 do 29 kg.

Elementem dodatkowego wyposażenia jest szklany danych, który przy jego wielkości powoduje niezapomniane przeżycia podczas każdej podróży.

Nowy Volkswagen Multivan
Nowy Volkswagen Multivan

Wewnątrz pojazdu znajdują się innowacyjne systemy wspomagających kierowcę oraz uprzyjemniające podróż pasażerom.

Ekran multimedialny posiada wyświetlacz o przekątnej ekranu 10,25". W standardzie znalazło się również elektryczne wspomaganie otwierania i zamykania drzwi oraz system multimedialny z podłączeniem do sieci internetowej.

Nowego Volkswagen Multivan można wyposażyć w szereg dodatkowych opcji. Takich jak matrycowe światła LED, system czterech kamer z czujnikami analizującymi otoczenie pojazdu, funkcję automatycznego hamowania po kolizji oraz system Cross Wind Assist, poprawiający właściwości jezdne w trakcie bocznych podmuchów wiatru.

Wybrane dane techniczne:

  • Szerokość otwierania drzwi przesuwnych w mm: 931 (900 mm przy elektrycznym mechanizmie zamykania).
  • Długość podłogi bagażnika za pierwszym rzędem foteli: 2425 mm wersja L1, 2625 mm wersja L2.
  • Długość podłogi bagażnika za trzecim rzędem foteli: 461 mm wersja L1, 661 mm wersja L2.
  • Maksymalna szerokość bagażnika: 1665 mm.
  • Maksymalna szerokość otwarcia tyłu: 1312 mm.
Nowy Volkswagen Multivan

Zapraszamy do zapoznania się bliżej z tym wyjątkowym samochodem podczas jazd próbnych. Nasi Handlowcy są do Państwa dyspozycji.


Wypełnij formularz kontaktowy dotyczący Nowego Volkswagena Multivana, a niezwłocznie do Ciebie oddzwonimy


Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!WLTP

Prognozowany zasięg dla cykli na stanowisku kontrolnym według Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedure (WLTP). Informacje na temat emisji CO2 oraz dane dotyczące zużycia energii dostępne na stronie: www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska/wltp.html

Wybrane elementy wyposażenia mogą być dodatkowo płatne w zależności od wybranej opcji. Szczegóły dostępne u handlowców.