Promocja Volkswagen Samochody Dostawcze z rocznika 2022

Promocja na samochody dostawcze VW z rocznika 2022

Zamów szybciej i zyskaj


Chcesz zamówić nowego Dostawczego Volkswagena? Do końca roku zrobisz to na atrakcyjnych warunkach. A jeśli na swoje nowe auto będziesz czekać dłużej, niż to było w planach, dostaniesz jeszcze większy rabat.

  • 5 lat gwarancji fabrycznej.
  • 5 lat darmowych przeglądów. 1
  • 5 000 zł rabatu na auto.
  • Drugie 5 000 zł rabatu, jeśli nie dostarczymy auta do 30.06.20222. 2

Jeśli potrzebujesz samochodu od ręki, sprawdź listę dostępnych egzemplarzy.


Sprawdź dostępne

Szczegóły dotyczące warunków promocji, wysokości rabatów, dodatkowych opcji oraz form finansowania dostępne są u naszych handlowców.

Chcesz otrzymać indywidualną ofertę? Wyślij do nas formularz kontaktowy wraz z informacjami jakiego samochodu poszukujesz.

Formularz kontaktowy

Page Heading Secondary Text


Caddy

Sprawdź ile możesz zyskać!

wyślij zapytanie

Transporter

Sprawdź ile możesz zyskać!

wyślij zapytanie

Multivan

Sprawdź ile możesz zyskać!

wyślij zapytanie

California

Sprawdź ile możesz zyskać!

wyślij zapytanie

Crafter

Sprawdź ile możesz zyskać!

wyślij zapytanie

(1) - Oferta "5 lat darmowych przeglądów" dotyczy wybranych modeli Volkswagen Samochody Dostawcze. Warunkiem skorzystania z darmowych przeglądów jest zakup samochodu w danej ofercie. Oferta obejmuje okres 60 miesięcy lub 150000km przebiegu (w zależności od tego, które nastąpi szybciej) dla modeli Caddy 5 z wyłączeniem modelu Caddy California oraz modeli Transporter 6.1, Caravelle 6.1 i Multivan 6.1 (nie dotyczy modeli California 6.1 i Nowy Multivan) Okres 60 miesięcy lub 200000km przebiegu (w zależności od tego, które nastąpi szybciej) dotyczy modeli Crafter z wyłączeniem modelu Grand California. Ograniczenie przebiegu dla modeli Caddy i T6.1 w produkcie Leasing Autonajem zależy od okresu leasingu i obejmuje cały okres umowy, ale nie może być dłuższy niż 160000km. O szczegóły zapytaj autoryzowanego dealera marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Zasady świadczenia usług oraz wykaz materiałów eksploatacyjnych, części i elementów objętych pakietem przeglądów i napraw serwisowych określone są w umowie. Produkt dla przedsiębiorców na wybrane modele Volkswagen Samochody Dostawcze, przygotowana przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

(2) - Oferta ograniczona czasowo do 31.12.2021. O szczegóły zapytaj autoryzowanego dealera marki Volkswagen Samochody Dostawcze.


Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!