Nowa Škoda Kodiaq FL

Zachwyć miasto, podbij teren. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z nową Škodą Kodiaq w naszych salonach.

Tel.: 608 511 111 Wiadomość e-mail Formularz kontaktowy


Inteligentny napęd na wszystkie koła, tryb off-road, wysoki prześwit i największy bagażnik w swojej klasie tylko czekają na wyprawy za miasto.

Nowa Skoda Kodiaq Facelift

Nowa Skoda Kodiaq FL

Zjeżdżając z asfaltu nie musisz szukać miejsca do zaparkowania samochodu. Dzięki dużemu prześwitowi, inteligentnemu systemowi 4x4, wyjątkowo sztywnemu nadwoziu i zestawowi elektronicznych asystentów do jazdy poza utartymi szlakami, nowa ŠKODA KODIAQ zabierze Cię o wiele dalej.

Dzięki inteligentnemu napędowi 4x4, SUV ŠKODY jest przygotowany na każdą ewentualność. Nowa ŠKODA KODIAQ świetnie radzi sobie z jazdą po nieutwardzonych drogach i żwirze. Napęd na cztery koła z elektronicznie sterowanym sprzęgłem błyskawicznie poradzi sobie ze zmianą nawierzchni pod kołami.

Nowe reflektory główne Full LED Matrix zapewnią Ci niezwykle szeroki i instensywny snop światła, dający pewność prowadzenia podczas nocnych podróży.

Nowy design łączy emocje i styl z jeszcze lepszą aerodynamiką. Wyrazista sylwetka zwraca uwagę przeprojektowanymi maską i grillem oraz krystaliczną strukturą tylnych świateł.

Zmienione reflektory i atrapa grilla dodają pewności siebie i nikomu nie pozostawiają wątpliwości, że są świadkami pojawienia się nowej ŠKODY KODIAQ. Użycie wdzięcznych linii, dynamicznych krzywizn i solidnego wyglądu zaowocowało wyważoną sylwetką.

Ergonomia i komfort jadą w parze. Nawet 7-osobowe przestronne wnętrze, nowe funkcjonalności i wykończenie najwyższej klasy materiałami.

Zapraszamy do odbycia jazdy testowej nową Škodą Kodiaq.

Nowa Odświeżona Skoda Kodiaq

Tel.: 608 511 111 Wiadomość e-mail Formularz kontaktowy


WLTP

Informacje na temat emisji CO2 oraz dane dotyczące zużycia energii dostępne na stronie: https://www.skoda-auto.pl/swiat-skody/wltp


Wypełnij formularz kontaktowy dotyczący Nowej Škody Kodiaq, a niezwłocznie do Ciebie oddzwonimy


Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!