Nowa Definicja Hybrydy

NOWA DEFINICJA HYBRYDY

Poznaj zalety hybrydy typu plug-in


Co napędza Cię do podróży? Ten moment, gdy naciskasz pedał gazu i samochód aż rwie się do drogi? Czy wolisz spokojną jazdę w ciszy i najwyższym komforcie? A może uwielbiasz technologiczne nowinki i wydajne rozwiązania? Z nową hybrydą plug-in będziesz podążać tylko naprzód - tak jak lubisz. Tylko lepiej.

Silnik elektryczny nowych hybrydowych Škodach jest cichy i dynamiczny, a turbodoładowana jednostka we współpracy z silnikiem elektrycznym zapewnia wysoką moc i moment obrotowy. Dzięki temu nowe ŠKODY SUPERB iV oraz OCTAVIA iV są bardzo dynamiczne.

Zamontowany akumulator może być ładowany podczas hamowania, dzięki pracy silnika spalinowego i prądem. Dzięki temu, w odróżnieniu od akumulatorów w zwykłych hybrydach, ma pojemność umożliwiającą długą jazdę z zerowym spalaniem benzyny. Zatankowane do pełna i doładowane prądem hybrydowe Škody mogą się poszczycić imponującym łącznym zasięgiem maksymalnym.


Wyjdź poza schemat i poznaj szczegóły oferty samochodów hybrydowych ŠKODY


Sprawdź listę dostępnych samochodów. Jeśli nie ma konfiguracji, której poszukujesz, skontaktuj się z naszym handlowcem, który pomoże Ci zamówić Twój nowych samochód.

Page Heading Secondary Text


ŠKODA Octavia iV

lista dostępnych samochodów

zobacz

ŠKODA Superb iV

lista dostępnych samochodów

zobacz


Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!


o nas

Grupa Zimny Auto na łódzkim rynku działa już ponad 45 lat. Historia firmy rozpoczęła się w 1973 roku od powstania warsztatu specjalizującego się w naprawie samochodów marki Skoda. W 1991 roku, jako jedni z pierwszych w kraju zaczęliśmy importować Skody bezpośrednio z Czechosłowacji. 4 lata później staliśmy się autoryzowanym Dealerem. W międzyczasie w 1993 roku podpisaliśmy umowę na sprzedaż samochodów marki Volkswagen w Piotrkowie Trybunalskim. Przez te wszystkie lata firma przekształciła się z małego rodzinnego zakładu w przedsiębiorstwo mające kilka oddziałów i zatrudniające kilkaset osób. 

Jesteśmy dealerem marek Skoda, Volkswagen Samochody Osobowe i Dostawcze. Nasze autoryzowane salony i serwisy znajdują się w Łodzi i Piotrkowie Trybunalskim. Posiadamy także salony samochodów używanych pod patronatem Das WeltAuto, które znajdują się w Łodzi i Tomaszowie Mazowieckim. 

Oferujemy naszym Klientom profesjonalne doradztwo przy zakupie samochodów nowych i używanych, dodatkowo pomagamy w wyborze odpowiedniej formy finansowania, proponujemy najkorzystniejsze warunki ubezpieczeń komunikacyjnych oraz odkupujemy samochody używane. 

W naszych autoryzowanych serwisach Skoda i Volkswagen świadczymy kompleksowe usługi naprawcze, dysponujemy także pogwarancyjnym nieautoryzowanym serwisem samochodów z grupy VW. Natomiast w naszym centrum napraw blacharsko-lakierniczym dokonujemy napraw samochodów wszystkich marek. 

Wieloletnie doświadczenie w motoryzacji potwierdza, że zadowolenie Klientów jest dla nas sprawą priorytetową. Dlatego od zawsze dokładaliśmy wszelkich starań aby nasza kadra była kompetentna i wykwalifikowana, a świadczone przez nas usługi były wykonywane na jak najwyższym poziomie.