Letnia promocja

Sprawdź naszą wakacyjną promocję!

SPRAWDŹ WAKACYJNĄ PROMOCJĘ W SALONACH ZIMNY AUTO!

Tylko teraz przy zamówieniu nowego samochodu lub przy zakupie bezpośrednio z szerokiej gamy pojazdów dostępnych od ręki, możesz skorzystać z wyjątkowej okazji. Bez dodatkowych opłat, w cenie Twojego nowego samochodu, proponujemy Ci wyjątkowy pobyt w niesamowitym miejscu jakim jest ApartHotel, mieszczącym się w kompleksie wypoczynkowym Termy Uniejów. Podczas pobytu będzie możliwość skorzystania z specjalnych atrakcji jakie są dostępne dla gości hotelowych.

aparthotel termy uniejów

Zabierz ze sobą osobę towarzyszącą i wspólnie wybierzcie się na dwudniowy wypoczynek swoim nowym samochodem kupionym w firmie Zimny Auto.

Jeśli nie możesz skorzystać z propozycji wyjazdu, nie martw się. Mamy dla Ciebie możliwość wyboru akcesoriów samochodowych o wartości do 1000 zł w cenie pojazdu. Szeroką gamę produktów, z których możesz wybierać, sprawdzić można na stronie akcesoria.zimny.com.pl.

karoq akcesoria

To nie koniec korzyści jakie na Ciebie czekają przy zakupie nowego samochodu.

Już teraz możesz skorzystać z wyjątkowego finansowania, realizowanego przez Volkswagen Financial Services Polska. Gwarantuje to atrakcyjną wysokość rat oraz elastyczne podejście do Twoich oczekiwań i potrzeb związanych z zakupem samochodu.

Dodatkowo, gdy odkupimy Twój stary samochód, możesz liczyć na dodatkowy rabat w kwocie do 2500 zł.

Nie czekaj! Skontaktuj się z naszym handlowcem już teraz lub zostaw nam swoje dane kontaktowe, a niezwłocznie odezwiemy się do Ciebie udzielając odpowiedzi na pytania oraz przedstawiając ofertę.

Ilość miejsc ograniczona, dlatego spiesz się i skorzystaj z tej wyjątkowej promocji już teraz.

Zapraszamy!

Sprawdź listę dostępnych samochodów. Jeśli nie ma konfiguracji, której poszukujesz, skontaktuj się z naszym handlowcem, który pomoże Ci zamówić Twój nowych samochód.

Oferta promocyjna może łączyć się z innymi promocjami dostępnymi w chwili kupna lub zamówienia samochodu. Promocja dotyczy tylko nowych samochodów. Szczegółowe informacje dotyczące promocji, zasad otrzymania dodatkowych bonusów dostępne u handlowców. Terminy pobytu są uzależnione od wolnych miejsc w hotelu.

Page Heading Secondary Text


ŠKODA

lista dostępnych samochodów

zobacz

Volkswagen Osobowe

lista dostępnych samochodów

zobacz

Volkswagen Samochody Dostawcze

lista dostępnych samochodów

zobaczMasz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!


o nas

Grupa Zimny Auto na łódzkim rynku działa już ponad 45 lat. Historia firmy rozpoczęła się w 1973 roku od powstania warsztatu specjalizującego się w naprawie samochodów marki Skoda. W 1991 roku, jako jedni z pierwszych w kraju zaczęliśmy importować Skody bezpośrednio z Czechosłowacji. 4 lata później staliśmy się autoryzowanym Dealerem. W międzyczasie w 1993 roku podpisaliśmy umowę na sprzedaż samochodów marki Volkswagen w Piotrkowie Trybunalskim. Przez te wszystkie lata firma przekształciła się z małego rodzinnego zakładu w przedsiębiorstwo mające kilka oddziałów i zatrudniające kilkaset osób. 

Jesteśmy dealerem marek Skoda, Volkswagen Samochody Osobowe i Dostawcze. Nasze autoryzowane salony i serwisy znajdują się w Łodzi i Piotrkowie Trybunalskim. Posiadamy także salony samochodów używanych pod patronatem Das WeltAuto, które znajdują się w Łodzi i Tomaszowie Mazowieckim. 

Oferujemy naszym Klientom profesjonalne doradztwo przy zakupie samochodów nowych i używanych, dodatkowo pomagamy w wyborze odpowiedniej formy finansowania, proponujemy najkorzystniejsze warunki ubezpieczeń komunikacyjnych oraz odkupujemy samochody używane. 

W naszych autoryzowanych serwisach Skoda i Volkswagen świadczymy kompleksowe usługi naprawcze, dysponujemy także pogwarancyjnym nieautoryzowanym serwisem samochodów z grupy VW. Natomiast w naszym centrum napraw blacharsko-lakierniczym dokonujemy napraw samochodów wszystkich marek. 

Wieloletnie doświadczenie w motoryzacji potwierdza, że zadowolenie Klientów jest dla nas sprawą priorytetową. Dlatego od zawsze dokładaliśmy wszelkich starań aby nasza kadra była kompetentna i wykwalifikowana, a świadczone przez nas usługi były wykonywane na jak najwyższym poziomie.