Letnia promocja

Sprawdź naszą wakacyjną promocję!

SPRAWDŹ WAKACYJNĄ PROMOCJĘ W SALONACH ZIMNY AUTO!

Tylko teraz przy zamówieniu nowego samochodu do produkcji lub przy zakupie bezpośrednio z szerokiej gamy pojazdów dostępnych od ręki, możesz skorzystać z wyjątkowej okazji. Bez dodatkowych opłat, w cenie Twojego nowego samochodu, proponujemy Ci wyjątkowy pobyt w niesamowitym miejscu jakim jest ApartHotel, mieszczącym się w kompleksie wypoczynkowym Termy Uniejów. Podczas pobytu będzie możliwość skorzystania z atrakcji jakie są dostępne dla gości hotelowych.

aparthotel termy uniejów

Zabierz ze sobą osobę towarzyszącą i wspólnie wybierzcie się na wypoczynek swoim nowym samochodem kupionym w firmie Zimny Auto.

Jeśli nie możesz skorzystać z propozycji wyjazdu, nie martw się. Mamy dla Ciebie możliwość wyboru akcesoriów samochodowych o wartości do 1000 zł w cenie pojazdu. Szeroką gamę produktów, z których możesz wybierać, sprawdzić można na stronie akcesoria.zimny.com.pl.

karoq akcesoria

To nie koniec korzyści jakie na Ciebie czekają przy zakupie nowego samochodu.

Już teraz możesz skorzystać z wyjątkowego finansowania, realizowanego przez Volkswagen Financial Services Polska. Gwarantuje to atrakcyjną wysokość rat oraz elastyczne podejście do Twoich oczekiwań i potrzeb związanych z zakupem samochodu.

Dodatkowo, gdy odkupimy Twój stary samochód, możesz liczyć na dodatkowy rabat w kwocie do 2500 zł.

Nie czekaj! Skontaktuj się z naszym handlowcem już teraz lub zostaw nam swoje dane kontaktowe, a niezwłocznie odezwiemy się do Ciebie udzielając odpowiedzi na pytania oraz przedstawiając ofertę.

Ilość ofert promocyjnych ograniczona, dlatego spiesz się i skorzystaj z tej wyjątkowej promocji już teraz.

Zapraszamy!

Sprawdź listę dostępnych samochodów. Jeśli nie ma konfiguracji, której poszukujesz, skontaktuj się z naszym handlowcem, który pomoże Ci zamówić Twój nowych samochód.

Oferta promocyjna może łączyć się z innymi promocjami dostępnymi w chwili kupna lub zamówienia samochodu. Promocja dotyczy tylko nowych samochodów. Szczegółowe informacje dotyczące promocji, zasad otrzymania dodatkowych bonusów dostępne u handlowców. Terminy pobytu są uzależnione od wolnych miejsc w hotelu. Promocja jest dostępna do końca sierpnia 2021 r. jednak może zostać zakończona wcześniej, bez wcześniejszej komunikacji. Bilety do kompleksu termalno- basenowego "Termy Uniejów" przyznawane zgodnie z zasadami określonymi przez Aparthotel.

Page Heading Secondary Text


ŠKODA

lista dostępnych samochodów

zobacz

Volkswagen Osobowe

lista dostępnych samochodów

zobacz

Volkswagen Samochody Dostawcze

lista dostępnych samochodów

zobaczMasz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!


o nas

Grupa Zimny Auto na łódzkim rynku działa już ponad 45 lat. Historia firmy rozpoczęła się w 1973 roku od powstania warsztatu specjalizującego się w naprawie samochodów marki Skoda. W 1991 roku, jako jedni z pierwszych w kraju zaczęliśmy importować Skody bezpośrednio z Czechosłowacji. 4 lata później staliśmy się autoryzowanym Dealerem. W międzyczasie w 1993 roku podpisaliśmy umowę na sprzedaż samochodów marki Volkswagen w Piotrkowie Trybunalskim. Przez te wszystkie lata firma przekształciła się z małego rodzinnego zakładu w przedsiębiorstwo mające kilka oddziałów i zatrudniające kilkaset osób. 

Jesteśmy dealerem marek Skoda, Volkswagen Samochody Osobowe i Dostawcze. Nasze autoryzowane salony i serwisy znajdują się w Łodzi i Piotrkowie Trybunalskim. Posiadamy także salony samochodów używanych pod patronatem Das WeltAuto, które znajdują się w Łodzi i Tomaszowie Mazowieckim. 

Oferujemy naszym Klientom profesjonalne doradztwo przy zakupie samochodów nowych i używanych, dodatkowo pomagamy w wyborze odpowiedniej formy finansowania, proponujemy najkorzystniejsze warunki ubezpieczeń komunikacyjnych oraz odkupujemy samochody używane. 

W naszych autoryzowanych serwisach Skoda i Volkswagen świadczymy kompleksowe usługi naprawcze, dysponujemy także pogwarancyjnym nieautoryzowanym serwisem samochodów z grupy VW. Natomiast w naszym centrum napraw blacharsko-lakierniczym dokonujemy napraw samochodów wszystkich marek. 

Wieloletnie doświadczenie w motoryzacji potwierdza, że zadowolenie Klientów jest dla nas sprawą priorytetową. Dlatego od zawsze dokładaliśmy wszelkich starań aby nasza kadra była kompetentna i wykwalifikowana, a świadczone przez nas usługi były wykonywane na jak najwyższym poziomie.