Promocja - 150 samochodów dostępnych od ręki

Skoda

Sprawdź wyjątkową ofertę!


Poszukujesz samochodu dostępnego od ręki? Sprawdź naszą ofertę i zobacz listę ponad 150 samochodów z roczników 2020/2021 jakie możesz odebrać bez oczekiwania na produkcję.

Zapraszamy też do zapoznania się z ofertą wyprzedażową samochodów marki Škoda z rocznika 2020. Już teraz wysokie rabaty do 17.000 zł oraz atrakcyjne formy finansowania.

Pamiętaj, że jeśli odkupimy od Ciebie Twój stary samochód to możesz liczyć na dodatkowy rabat w kwocie 2500 zł.

Jeśli jednak chcesz skonfigurować nowy samochód samodzielnie, mamy dla Ciebie dodatkową ofertę. Skorzystaj z vouchera na zakup akcesoriów samochodowych o wartości 1000 zł , dostępnych w sklepie akcesoria.zimny.com.pl.

Chcesz otrzymać indywidualną ofertę? Wyślij do nas formularz kontaktowy wraz z informacjami jakiego samochodu poszukujesz.

* - liczba wszystkich samochodów dostępnych na początku promocji w salonach Zimny Auto. Liczba samochodów ograniczona. Szczegóły promocji oraz ofert dodatkowych dostępne u handlowców. Oferta na voucher o wartości 1000 zł na zakup akcesoriów dotyczy samochodów zamówionych do produkcji.

Formularz kontaktowy

Page Heading Secondary Text

ŠKODA Octavia

lista dostępnych samochodów

zobacz

ŠKODA Fabia

lista dostępnych samochodów

zobacz

ŠKODA Scala

lista dostępnych samochodów

zobacz

ŠKODA Superb

lista dostępnych samochodów

zobacz

ŠKODA Karoq

lista dostępnych samochodów

zobacz

ŠKODA Kodiaq

lista dostępnych samochodów

zobacz

Sprawdź listę wszystkich dostępnych samochodów

Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!


o nas

Grupa Zimny Auto na łódzkim rynku działa już ponad 45 lat. Historia firmy rozpoczęła się w 1973 roku od powstania warsztatu specjalizującego się w naprawie samochodów marki Skoda. W 1991 roku, jako jedni z pierwszych w kraju zaczęliśmy importować Skody bezpośrednio z Czechosłowacji. 4 lata później staliśmy się autoryzowanym Dealerem. W międzyczasie w 1993 roku podpisaliśmy umowę na sprzedaż samochodów marki Volkswagen w Piotrkowie Trybunalskim. Przez te wszystkie lata firma przekształciła się z małego rodzinnego zakładu w przedsiębiorstwo mające kilka oddziałów i zatrudniające kilkaset osób. 

Jesteśmy dealerem marek Skoda, Volkswagen Samochody Osobowe i Dostawcze. Nasze autoryzowane salony i serwisy znajdują się w Łodzi i Piotrkowie Trybunalskim. Posiadamy także salony samochodów używanych pod patronatem Das WeltAuto, które znajdują się w Łodzi i Tomaszowie Mazowieckim. 

Oferujemy naszym Klientom profesjonalne doradztwo przy zakupie samochodów nowych i używanych, dodatkowo pomagamy w wyborze odpowiedniej formy finansowania, proponujemy najkorzystniejsze warunki ubezpieczeń komunikacyjnych oraz odkupujemy samochody używane. 

W naszych autoryzowanych serwisach Skoda i Volkswagen świadczymy kompleksowe usługi naprawcze, dysponujemy także pogwarancyjnym nieautoryzowanym serwisem samochodów z grupy VW. Natomiast w naszym centrum napraw blacharsko-lakierniczym dokonujemy napraw samochodów wszystkich marek. 

Wieloletnie doświadczenie w motoryzacji potwierdza, że zadowolenie Klientów jest dla nas sprawą priorytetową. Dlatego od zawsze dokładaliśmy wszelkich starań aby nasza kadra była kompetentna i wykwalifikowana, a świadczone przez nas usługi były wykonywane na jak najwyższym poziomie.