Wyprzedaż rocznika 2020 - Škoda

Skoda
Skoda

Sprawdź wyjątkową ofertę!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyprzedażową samochodów marki Škoda z rocznika 2020. Już teraz wysokie rabaty do do 17.000 zł brutto oraz atrakcyjne formy finansowania* .

Tylko teraz do każdego zakupionego samochodu* oferujemy Voucher o wartości 500 zł brutto na zakupy akcesoriów samochodowych w sklepie akcesoria.zimny.com.pl.

Szczegóły dotyczące warunków skorzystania z Vouchera dostępne u naszych handlowców.

Sprawdź listę dostępnych modeli. Szczegóły dotyczące wysokości rabatów, dodatkowych opcji oraz form finansowania dostępne są u naszych handlowców.

Chcesz otrzymać indywidualną ofertę? Wyślij do nas formularz kontaktowy wraz z informacjami jakiego samochodu poszukujesz.

* - dotyczy samochodów zakupionych w ofercie wyprzedaży rocznika 2020.

Formularz kontaktowy

Page Heading Secondary Text

Nowa Octavia

rabat do  4.000 zł brutto

zobacz ofertę

Fabia

rabat do  5.500 zł brutto

zobacz ofertę

Scala

rabat do  6.500 zł brutto

zobacz ofertę

Superb

rabat do  17.000 zł brutto

zobacz ofertę

Karoq

rabat do  7.000 zł brutto

zobacz ofertę

Kodiaq

rabat do  17.000 zł brutto

zobacz ofertę


Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!


o nas

Grupa Zimny Auto na łódzkim rynku działa już ponad 45 lat. Historia firmy rozpoczęła się w 1973 roku od powstania warsztatu specjalizującego się w naprawie samochodów marki Skoda. W 1991 roku, jako jedni z pierwszych w kraju zaczęliśmy importować Skody bezpośrednio z Czechosłowacji. 4 lata później staliśmy się autoryzowanym Dealerem. W międzyczasie w 1993 roku podpisaliśmy umowę na sprzedaż samochodów marki Volkswagen w Piotrkowie Trybunalskim. Przez te wszystkie lata firma przekształciła się z małego rodzinnego zakładu w przedsiębiorstwo mające kilka oddziałów i zatrudniające kilkaset osób. 

Jesteśmy dealerem marek Skoda, Volkswagen Samochody Osobowe i Dostawcze. Nasze autoryzowane salony i serwisy znajdują się w Łodzi i Piotrkowie Trybunalskim. Posiadamy także salony samochodów używanych pod patronatem Das WeltAuto, które znajdują się w Łodzi i Tomaszowie Mazowieckim. 

Oferujemy naszym Klientom profesjonalne doradztwo przy zakupie samochodów nowych i używanych, dodatkowo pomagamy w wyborze odpowiedniej formy finansowania, proponujemy najkorzystniejsze warunki ubezpieczeń komunikacyjnych oraz odkupujemy samochody używane. 

W naszych autoryzowanych serwisach Skoda i Volkswagen świadczymy kompleksowe usługi naprawcze, dysponujemy także pogwarancyjnym nieautoryzowanym serwisem samochodów z grupy VW. Natomiast w naszym centrum napraw blacharsko-lakierniczym dokonujemy napraw samochodów wszystkich marek. 

Wieloletnie doświadczenie w motoryzacji potwierdza, że zadowolenie Klientów jest dla nas sprawą priorytetową. Dlatego od zawsze dokładaliśmy wszelkich starań aby nasza kadra była kompetentna i wykwalifikowana, a świadczone przez nas usługi były wykonywane na jak najwyższym poziomie.