Volkswagen ID.3

Zapraszamy do poznania nowego samochodu o napędzie elektrycznym marki Volkswagen – ID.3.

Zadzwoń Napisz maila Formularz kontaktowy


Lista dostępnych samochodów

Nowy VW ID.3ID.3 to kompaktowy samochód mogący pochwalić się osiągami pozwalającymi na codzienne użytkowanie. Mimo relatywnie niewielkich rozmiarów zewnętrznych oferuje wnętrze o przestronności samochodów klasy wyższej, mogące bez problemów pomieścić pięć osób.

Cyfrowe zegary pozwalają na łatwe odczytywanie różnych wskazań, a najważniejsze informacje są przekazywane za pomocą nie tylko wyświetlacza za kierownicą, ale i nowego, umieszczonego centralnie dotykowego ekranu o przekątnej 10 cali.

Dodatkowym ułatwieniem dla kierowcy jest zaimplementowana w nowym ID.3 obsługa głosowa. Obecnie nie ma już potrzeby szukania odpowiednich przycisków podczas jazdy. Dzięki temu rozwiązaniu bez odrywania wzroku od drogi można sterować na przykład radiem, opcjonalnym systemem nawigacji lub telefonem używając komend głosowych.

Nowy VW ID.3Opcjonalny AR Head-up display przenosi przydatne informacje na przednią szybę, bezpośrednio w pole widzenia kierowcy, dzięki czemu prowadzenie samochodu staje się łatwiejsze. Wyświetlacz pokaże na przykład wskazania nawigacji wraz z asystentem pasa ruchu.

Układ napędowy ID.3 1ST pozwala na przyspieszenie od zera do 100 km/h w zaledwie 7,3 sekundy. Natomiast przyspieszenie od zera do 60km/h, które jest najważniejsze w ruchu miejskim wynosi tylko 3,4 sekundy. Maksymalny moment obrotowy jest dostępny od samego początku i w każdej sytuacji na drodze.

ID.3 w zależności od wersji ma dostępne akumulatory o różnej pojemności . Do wyboru są akumulatory 45 kWh, 58 kWh lub 77 kWh. Średnio akumulator, w ciągu 30 minut, może zostać naładowany do poziomu pozwalającego na przejechanie ok. 290 km, (metodą szybkiego ładowania prądem stałym DC, z mocą 100 kW). A z największą (77 kWh, netto), naładowaną do pełna baterią można przejechać nawet do 550 kilometrów.*


Cena od 167 190 zł

Rata leasingu od 948 zł/mc

 

Wersja 1ST 1ST Plus 1ST Max
Cena: od 167 190 zł z VAT od 194 390 zł z VAT od 215 990 zł z VAT


Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, dowiedzieć się na temat jazd próbnych, dostępności, cen oraz finansowania, zostaw nam swoje dane, a niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą.

Zadzwoń Napisz maila Formularz kontaktowy


Lista dostępnych samochodów


WLTP

* Prognozowany zasięg dla cykli na stanowisku kontrolnym według Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedure (WLTP). Zasięg WLTP dla samochodów seryjnych może się różnić się w związku z różnicami w wyposażeniu. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów/obciążenia ładunkiem i topografii terenu. Jednak zależnie od profilu użytkowania, 80% kierowców będzie w stanie uzyskać zasięg bez doładowywania baterii między 230 a 330 km przy mniejszym wariancie baterii (45 kWh, netto), między 300 a 420 km przy średnim wariancie baterii (58 kWh, netto) i między 390 a 550 km przy największym wariancie baterii (77 kWh, netto).Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!