Nowy VW Arteon i VW Tiguan

Nowe odsłony samochodów Volkswagen Arteon oraz Volkswagen Tiguan są już dostępne do zamówienia.

Zadzwoń Napisz maila


Nowy Arteon FastbackPremiera nowych odsłon znanych i lubianych modeli marki Volkswagen czyli Arteon i Tiguan już za nami. Nowością jest pojawienie się VW Arteon w nadwoziu kombi czyli wersji Shooting Brake.

Nowy Arteon został wyposażony w światła LED do jazdy dziennej, które znajdują się praktycznie na całej długości pasa przedniego. Nadwozie wersji Shooting Brake skrywa bagażnik o pojemności 590 litrów. Klasyczny Arteon w nadwoziu Fastback może się pochwalić bagażnikiem o pojemności 563 litrów.

Nowy Arteon Shooting BrakeObie wersje otrzymały w standardzie nowy zestaw cyfrowych zegarów dopasowanych do obecnych trendów. Dla wielbicieli muzyki przygotowano wersję z 700-watowym systemem audio firmy Harmann/Kardon, który został przygotowany specjalnie dla tego modelu.

Nowy Arteon Shooting BrakeSamochody będą dostępne z pełną gamą silników benzynowych (TSI), turbodiesel (TDI) oraz wersją z hybrydą plug-in (eHybrid). Dla szczególnie wymagających użytkowników będzie dostępna wersja R-Line z silnikiem o mocy 320 KM.

Także nowy VW Tiguan został poddany dużej ilości zmian. Najbardziej widoczna jest modyfikacja przodu samochodu.

Wewnątrz możemy zauważyć nowe panele cyfrowe do sterowania funkcjami samochodu, nową kierownicę oraz nowe oświetlenie. Uzupełnieniem jest także nowy system info rozrywki MIB3 wraz z usługami We Connect.

Gama silników została uzupełniona o wersję hybrydową oraz wzorem innych modeli marki pojawi się wersja R-Line z silnikiem o mocy 320 KM i napędem na wszystkie koła.

Zapraszamy już teraz do zapoznania się z nowymi odsłonami samochodów VW Arteon i VW Tiguan. Nasi handlowcy służą swoją wiedzą i doradzą Państwu, który model najlepiej spełni Państwa oczekiwania.

Co najważniejsze nowe modele już można zamawiać.

Zapraszamy!

Zadzwoń Napisz maila


WLTP

Więcej informacji na temat WLTP na stronie: www.volkswagen.pl/pl/wltp.html. Zużycie paliwa i emisji CO2 zostało określone zgodnie z procedurą WLTP