Skoda - wyjątkowa oferta na 125 lat marki

Skoda
Skoda

Sprawdź wyjątkową ofertę!

Zapraszamy do nowych promocji z okazji 125 lat marki Škoda. Sprawdź naszą ofertę z wysokimi rabatami do 30.000 zł brutto oraz atrakcyjnymi formami finansowania. Tylko teraz dostępne jeszcze ostatnie egzemplarze samochodów z rocznika 2019.

Sprawdź listę dostępnych modeli. Szczegóły dotyczące wysokości rabatów, dodatkowych opcji oraz form finansowania dostępne są u naszych handlowców.

Chcesz otrzymać indywidualną ofertę? Wyślij do nas formularz kontaktowy wraz z informacjami jakiego samochodu poszukujesz.

Formularz kontaktowy

Page Heading Secondary Text

Fabia

rabat do  3.850 zł brutto

zobacz ofertę

Scala

rabat do  12.000 zł brutto

zobacz ofertę

Octavia

rabat do  20.000 zł brutto

zobacz ofertę

Superb

rabat do  30.000 zł brutto

zobacz ofertę

Karoq

rabat do  16.000 zł brutto

zobacz ofertę

Kodiaq

rabat do  20.000 zł brutto

zobacz ofertę


Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!


o nas

Grupa Zimny Auto na łódzkim rynku działa już ponad 45 lat. Historia firmy rozpoczęła się w 1973 roku od powstania warsztatu specjalizującego się w naprawie samochodów marki Skoda. W 1991 roku, jako jedni z pierwszych w kraju zaczęliśmy importować Skody bezpośrednio z Czechosłowacji. 4 lata później staliśmy się autoryzowanym Dealerem. W międzyczasie w 1993 roku podpisaliśmy umowę na sprzedaż samochodów marki Volkswagen w Piotrkowie Trybunalskim. Przez te wszystkie lata firma przekształciła się z małego rodzinnego zakładu w przedsiębiorstwo mające kilka oddziałów i zatrudniające kilkaset osób. 

Jesteśmy dealerem marek Skoda, Volkswagen Samochody Osobowe i Dostawcze. Nasze autoryzowane salony i serwisy znajdują się w Łodzi i Piotrkowie Trybunalskim. Posiadamy także salony samochodów używanych pod patronatem Das WeltAuto, które znajdują się w Łodzi i Tomaszowie Mazowieckim. 

Oferujemy naszym Klientom profesjonalne doradztwo przy zakupie samochodów nowych i używanych, dodatkowo pomagamy w wyborze odpowiedniej formy finansowania, proponujemy najkorzystniejsze warunki ubezpieczeń komunikacyjnych oraz odkupujemy samochody używane. 

W naszych autoryzowanych serwisach Skoda i Volkswagen świadczymy kompleksowe usługi naprawcze, dysponujemy także pogwarancyjnym serwisem samochodów z grupy VW. Natomiast w naszym centrum napraw blacharsko-lakierniczym dokonujemy napraw samochodów wszystkich marek. 

Wieloletnie doświadczenie w motoryzacji potwierdza, że zadowolenie Klientów jest dla nas sprawą priorytetową. Dlatego od zawsze dokładaliśmy wszelkich starań aby nasza kadra była kompetentna i wykwalifikowana, a świadczone przez nas usługi były wykonywane na jak najwyższym poziomie.