Pakiet Przeglądów Serwisowych VW Osobowe - Promocja

Pakiet Przeglądów Serwisowych dla używanych samochodów (do 7 lat) marki Volkswagen umożliwia zaplanowanie kosztów serwisowania samochodu w przyszłości.

Główną korzyścią jest przewidywalność i stałość kosztów. Cena pakietu gwarantuje korzystniejszy koszt serwisu samochodu i ewentualnych napraw.

Kompleksowa oferta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługi kompleksowe, świadczone na najwyższym poziomie. Nabywając Pakiet Przeglądów Serwisowych „Used Cars” nie muszą się już Państwo troszczyć o planowanie wydatków na przeglądy w trakcie użytkowania samochodu.

Zalety Pakietu:

  • Wygoda

Zyskują Państwo pewność i komfort dzięki bezgotówkowym przeglądom w Autoryzowanych Serwisach sieci VGP na terenie całego kraju.

  • Pełna przewidywalność kosztów utrzymania samochodu

Dzięki Pakietowi Przeglądów Serwisowych mają Państwo pełną kontrolę i przewidywalność kosztów serwisowania pojazdu.

  • Gwarancja niezmienności ceny

Ewentualne wahania cen w trakcie użytkowania przez Państwa pojazdu nie wpływają w żaden sposób na cenę zakupionego pakietu.

  • Wpływ na wartość samochodu

Dzięki pełnej, udokumentowanej historii samochodu w autoryzowanych serwisach sieci VGP, jego wartość na rynku samochodów używanych będzie wyższa, a dzięki temu odsprzedaż auta bezproblemowa.

Zakres pakietu przeglądów serwisowych

Obowiązkowe przeglądy okresowe samochodu w wydłużonym okresie wykonywane wg wskaźnika okresów między międzyobsługowych (Long Life) wraz z materiałami eksploatacyjnymi w Autoryzowanych Stacjach Obsługi danej marki – zgodnie z instrukcją obsługi pojazdu.

Materiały eksploatacyjne:

Olej zgodny ze specyfikacją danej marki, filtr oleju, olej przekładniowy do skrzyni DSG , filtr p/pyłkowy, filtr paliwa, filtr powietrza, podkładka korka oleju, płyn hamulcowy, świece zapłonowe.

 

 

Cennik promocyjny Pakietów Serwisowych dla samochodów osobowych marki Volkswagen

 

Polo

Golf

Passat

Tiguan

24 m-ce /

40 000km

Standardowy koszt pakietu netto

1560 zł

1840 zł

2020 zł

2080 zł

Cena promocyjna pakietu netto

900 zł


Informacje dodatkowe:

Promocja przeznaczona jest dla samochodów używanych. Akcja promocyjna trwa od 2019-10-14 do 2020-03-31 lub może być zakończona we wcześniejszym terminie (informacja o tym fakcie będzie zamieszczona na stronie www).

Jako samochód używany rozumiemy samochód, który w momencie wykupienia Pakietu Przeglądów Serwisowych jest nie starszy niż 7 lat liczone od daty pierwszej rejestracji.

Promocja dotyczy tylko wybranych modeli umieszczonych w tabeli powyżej.

 


WYPEŁNIJ FORMULARZ I POZNAJ OFERTĘ NA PAKIETY SERWISOWE DLA SAMOCHODÓW UŻYWANYCH MARKI VOLKSWAGEN!

Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!