Pakiet Przeglądów Serwisowych VW Osobowe - Promocja

Pakiet Przeglądów Serwisowych dla używanych samochodów (do 7 lat) marki Volkswagen umożliwia zaplanowanie kosztów serwisowania samochodu w przyszłości.

Główną korzyścią jest przewidywalność i stałość kosztów. Cena pakietu gwarantuje korzystniejszy koszt serwisu samochodu i ewentualnych napraw.

Zalety Pakietu:

  • Wygoda

Zyskują Państwo pewność i komfort dzięki bezgotówkowym przeglądom w Autoryzowanych Serwisach sieci VGP na terenie całego kraju.

  • Pełna przewidywalność kosztów utrzymania samochodu

Dzięki Pakietowi Przeglądów Serwisowych mają Państwo pełną kontrolę i przewidywalność kosztów serwisowania pojazdu.

  • Gwarancja niezmienności ceny

Ewentualne wahania cen w trakcie użytkowania przez Państwa pojazdu nie wpływają w żaden sposób na cenę zakupionego pakietu.

  • Wpływ na wartość samochodu

Dzięki pełnej, udokumentowanej historii samochodu w autoryzowanych serwisach sieci VGP, jego wartość na rynku samochodów używanych będzie wyższa, a dzięki temu odsprzedaż auta bezproblemowa.

Zakres pakietu przeglądów serwisowych

Obowiązkowe przeglądy okresowe samochodu w wydłużonym okresie wykonywane wg wskaźnika okresów między międzyobsługowych (Long Life) wraz z materiałami eksploatacyjnymi w Autoryzowanych Stacjach Obsługi danej marki – zgodnie z instrukcją obsługi pojazdu.

Materiały eksploatacyjne:

Olej zgodny ze specyfikacją danej marki, filtr oleju, olej przekładniowy do skrzyni DSG , filtr p/pyłkowy, filtr paliwa, filtr powietrza, podkładka korka oleju, płyn hamulcowy, świece zapłonowe.

 

 

Cennik promocyjny Pakietów Serwisowych dla samochodów osobowych marki Volkswagen

 

Polo

Golf

Passat

Tiguan

24 m-ce /

40.000 km

Standardowy koszt pakietu brutto

1919 zł

2263 zł

2485 zł

2558 zł

Cena promocyjna pakietu brutto

1098 zł


Kompleksowa oferta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługi kompleksowe, świadczone na najwyższym poziomie. Nabywając Pakiet Przeglądów Serwisowych „Used Cars” nie muszą się już Państwo troszczyć o planowanie wydatków na przeglądy w trakcie użytkowania samochodu.

Informacje dodatkowe:

Promocja przeznaczona jest dla samochodów używanych. Akcja promocyjna trwa do 2020-06-30 lub może być zakończona we wcześniejszym terminie (informacja o tym fakcie będzie zamieszczona na stronie www).

Jako samochód używany rozumiemy samochód, który w momencie wykupienia Pakietu Przeglądów Serwisowych jest nie starszy niż 7 lat liczone od daty pierwszej rejestracji.

Promocja dotyczy tylko wybranych modeli umieszczonych w tabeli powyżej.

 


WYPEŁNIJ FORMULARZ I POZNAJ OFERTĘ NA PAKIETY SERWISOWE DLA SAMOCHODÓW UŻYWANYCH MARKI VOLKSWAGEN!


Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!