Škoda Octavia. Idealna.

Zapraszamy do poznania osobiście Škody Octavia, która jest dostępna w naszych salonach.

Jazda próbna Zadzwoń Napisz maila

Sprawdź dostępne samochody

Nowa Skoda OctaviaNajnowsza odsłona najpopularniejszego samochodu marki przyciąga uwagę stylowością i elegancją. Uzupełnieniem jest cały wachlarz najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na rynku motoryzacyjnym.

Sylwetka Škody Octavia dzięki idealnie dobranym proporcjom wygląda elegancko i zarazem dynamicznie. Agresywnie zarysowane reflektory główne LED Top Matrix automatycznie kontrolują wiązkę światła. Dzięki temu jazda w nocy i w trudnych warunkach atmosferycznych jest bezpieczniejsza i mniej uciążliwa.

Nowa konstrukcja owocuje również doskonałą aerodynamiką. Dzięki współczynnikowi oporu powietrza wynoszącemu 0,24, Octavia jest jednym z najbardziej aerodynamicznych samochodów w swoim segmencie.

Nowa Skoda OctaviaWnętrze Škody Octavia wprost koresponduje z eleganckim wyglądem zewnętrznym. Minimalistyczny design i wysoka jakość materiałów to elementy wpływające na poczucie komfortu jakiego doświadczają osoby podróżujące Octavią.

Nie bez znaczenia na wygodę i funkcjonalność mają wymiary samochodu. Škoda Octavia mierzy teraz 468,9 cm długości. Model zyskał więcej miejsca wewnątrz poprzez zwiększenie rozstawu osi do 268,6 cm. W wersji liftback bagażnik ma teraz pojemność 600 litrów. Wersja Combi może się pochwalić pojemnością 640 litrów.

Nowa Skoda OctaviaNowe systemy bezpieczeństwa i asystenci jazdy wspomagają kierowcę Škody Octavia w niespotykanym dotąd zakresie. Bezpieczeństwo było elementem priorytetowym przy tworzeniu nowej wersji Škody Octavia. Potwierdzeniem jest maksymalna ocena jaką otrzymał samochód w testach zderzeniowych Euro NCAP.

Zapraszamy do skorzystania z jazdy próbnej Škodą Octavia.

Więcej informacji możecie Państwo uzyskać po kontakcie z naszym Contact Center.

Jazda próbna Zadzwoń Napisz maila

WLTP

W zależności od modelu, wariantu i wersji zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 4,3l/100km do 6,7l/100km, emisja CO2 od 113g/km do 153g/km (dane na podstawie świadectw homologacji typu). Zużycie paliwa i emisja CO2 zostało określone zgodnie z procedurą WLTP. O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki ŠKODA lub sprawdź na stronie WLTP / zużycie paliwa i emisja CO2.