Nowa Škoda Superb, Kodiaq, Scala i Kamiq 2024

Sprawdź naszą wakacyjną promocję!

Era Nowoczesności: Škoda Superb i Kodiaq

Odkryj nową erę jazdy z najnowszymi modelami Škody: Superb i Kodiaq. Oba modele są kwintesencją nowoczesności i elegancji, łącząc w sobie zaawansowaną technologię, wyrafinowany design i bezprecedensowy komfort.

Tel.: 608 511 111 Wiadomość e-mail Formularz kontaktowy

Škoda Superb, z jej luksusowym wnętrzem i płynną dynamiką jazdy, definiuje nowe standardy w segmencie sedanów. Z kolei Škoda Kodiaq, będąca synonimem wszechstronności, oferuje niezrównaną przestronność i adaptacyjność, idealną dla aktywnych rodzin. Poznaj te wyjątkowe modele, które nie tylko podnoszą poprzeczkę w swoich klasach, ale także zapewniają niezapomniane wrażenia z każdej podróży.

Elegancja i Innowacja: Poznaj Nową Škodę Superb

Nowa Škoda Superb wyróżnia się nowoczesnym designem "Modern Solid", zapewniając komfort i przestronność zarówno z przodu, jak i z tyłu. Jego wnętrze łączy luksus z praktycznością, oferując jedną z największych przestrzeni bagażowych w swojej klasie.

Wersja Laurin & Klement zapewnia najwyższy standard wyposażenia, w tym skórzane wnętrze i system dźwiękowy Canton. Dostępna jest również nowoczesna wersja hybrydowa plug-in. Superb oferuje dwie wersje nadwozia: stylowy sedan i praktyczne kombi. Jest wyposażony w nowoczesne systemy wspomagania kierowcy i innowacyjne rozwiązania technologiczne, w tym adaptacyjne zawieszenie i inteligentnych asystentów.

Dostępne samochody

Wszechstronność w Stylu: Odkryj Nową Škodę Kodiaq

Nowy Škoda Kodiaq charakteryzuje się odświeżonym wyglądem, z nowymi elementami stylistycznymi nadającymi mu dynamicznego wyglądu. Ten przestronny SUV oferuje wygodę i funkcjonalność, idealne dla rodzin. Wyposażony jest w najnowsze technologie bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy, co sprawia, że jazda jest bezpieczna i przyjemna.

Kodiaq oferuje różne opcje silnikowe, w tym efektywne silniki benzynowe i diesla, zapewniając doskonałą wydajność i ekonomię. Jego wszechstronność sprawia, że jest to idealny wybór dla aktywnych rodzin i osób ceniących komfort oraz funkcjonalność.

Dostępne samochody

Nowa Era Stylu i Technologii: Odkryj Odświeżoną Škodę Scala

Škoda Scala po najnowszym faceliftingu prezentuje się jeszcze bardziej stylowo i nowocześnie. Zmiany w designie zewnętrznym podkreślają dynamiczny charakter tego kompaktowego modelu.

Przeprojektowany przód auta z nową atrapą chłodnicy, reflektorami LED i zmodernizowanym zderzakiem nadają Scala świeży, nowoczesny wygląd.

Wnętrze również przeszło subtelne modyfikacje, wprowadzając nowe materiały i detale, co podnosi komfort jazdy. Ponadto, Scala po faceliftingu oferuje również najnowsze technologie multimedialne i bezpieczeństwa, co sprawia, że podróżowanie nią staje się jeszcze bardziej satysfakcjonujące.

Dostępne samochody

Wszechstronność w Nowym Stylu: Odkryj Nową Škodę Kamiq

Škoda Kamiq, po najnowszym faceliftingu, prezentuje się bardziej nowocześnie i innowacyjnie niż kiedykolwiek wcześniej. Zmiany w stylu zewnętrznym obejmują nowe reflektory LED, delikatnie przeprojektowaną atrapę chłodnicy i zaktualizowany wygląd zderzaków. To nadaje Kamiq świeżości i jeszcze większej atrakcyjności.

Wnętrze pojazdu również zyskało nowe detale, poprawiając jakość i komfort. Dzięki wprowadzeniu najnowszych technologii multimedialnych i bezpieczeństwa, Škoda Kamiq po faceliftingu oferuje jeszcze lepsze doświadczenia podróżowania, sprawiając, że jest gotowa sprostać oczekiwaniom współczesnych kierowców.

Dostępne samochody

Technologia i Komfort: Zaawansowane Rozwiązania w Nowych Modelach Škody

W obu modelach możemy znaleźć podobne, wysokiej jakości wnętrza, które łączą w sobie elegancję i funkcjonalność. Kluczowe cechy obejmują intuicyjne systemy sterowania, takie jak inteligentne pokrętła do łatwej obsługi funkcji pojazdu, nowoczesne wyświetlacze cyfrowe dostarczające istotnych informacji o stanie pojazdu oraz zaawansowane systemy wspomagania kierowcy dla zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Oba modele demonstrują zaangażowanie w zapewnienie najwyższego standardu zarówno w kwestii estetyki, jak i technologii.

Jazda Przyszłości: Co Oferują Nowe Škody

Nowe modele zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu niezrównanego komfortu, bezpieczeństwa i wydajności. Charakteryzują się płynną i responsywną dynamiką jazdy, która gwarantuje zarówno przyjemność prowadzenia, jak i wyjątkową efektywność. Zaawansowane systemy wspomagające kierowcę, takie jak kontrola trakcji, asystent pasa ruchu i adaptacyjny tempomat, czynią każdą podróż bezpieczniejszą i bardziej relaksującą. Nowe modele łączą w sobie technologiczną doskonałość z intuicyjnym sterowaniem, ustanawiając nowe standardy w doświadczeniach z jazdy.

Page Heading Secondary TextWypełnij formularz kontaktowy dotyczący nowych modeli, a niezwłocznie do Ciebie oddzwonimy

Masz pytania?
Nasze Call Center jest do Twojej dyspozycji!